Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb szerintetek?

Melyik jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Samsung i9000 Galaxy S vagy Samsung Galaxy S Advance? Mert processzor ugyanúgy 1 GHz, lehet, a 2esnek márkásabb van, én nem értek ehhez. Az biztos, hogy a 2es modernebb és jobban is néz ki, de miben tud többet mint az 1es, mert amúgy ahol én szeretném megvenni, ott vagy 7k van köztük. Nem értek annyira a telefonokhoz, számítógépekhez azért igen, szóval nyugodtan mondjatok mindent, a leg egyértelműbb válasz is hasznos lesz. Köszi :))

2014. júl. 28. 13:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy még esetleg itt van ez, a kettő között árban: Huawei Ascend G300
2014. júl. 28. 13:09
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
A Galaxy Advance tunik a legjobb valasztasnak: ketmagos proci, tobb ram, jobb Gpu, ujabb Android.
2014. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És milyen játékok mennének rajta? Újabbak is? Tutnál mondani egy párat ami igen, meg ami nem?
2014. júl. 28. 13:16
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

a galaxy s egy 4 éves telefon... az advance 2012-es

igazából egyiket sem éri meg megvenni

2014. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi lenne jó választás? Használtat kéne, és olyan max 25ezerig. hasznaltgsm.hu-n néztem.
2014. júl. 28. 13:20
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
pl lumia 520
2014. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ez mért jobb? Ahogy látom, a processzora ugyanolyan nagyjából (legalábbis azt hiszem, amúgy nem?), de ezen jobban elfutnak az appok? Vagy csak szimplán frissebb?
2014. júl. 28. 13:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul ez windows phone. Az jobb mint az android? Nem úgy van, hogy akkor másik webstoreban vannak az alkalmazások, nem a playben?
2014. júl. 28. 13:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Az Android annyiból jobb, hogy szabad rendszer, szinte bármit tudsz vele csinálni, de minek - nem fogod tudni kihasználni, hacsak nem vagy informatikus. A többi dologra jó a Windows Phone is, az meg nem igényel erős hardvert, nagyon stabil és gyors, nem akad, nem fagy be!
2014. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De, pont hogy ez az, ugyanis informatikus vagyok, szeretnék programozni rá. Windows Phonera nem lehet annyira azt mondod? Elvileg a java appok futnak androidon, nem kell feltétlen androidra írni őket, ez így van? És Windows Phonra pedig nem?


Egyébként köszönöm a válaszokat mindenkinek, fel lett pontozva mindenki. :))

2014. júl. 28. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!