Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képek átvitele Samsung Galaxy...

Képek átvitele Samsung Galaxy Core Plus telefonról laptopra, az USB kábellel. Hogyan működik?

Figyelt kérdés
A telefonomról szeretnék néhány képet átvinni a laptopomra, az USB-kábeles módszerrel. Viszont mikor összekapcsolom a két eszközt a kábellel, akkor a képek egy töredékét meg tudom nyitni; néhányat viszont nem tölt be; a többi képet pedig sehol nem találom... (Próbáltam frissíteni, de nem hatott semmit) Mikor még Samsung Galaxy Y telefonom volt, teljesen könnyen ment az egész. Összecsatlakoztattam a kábellel a két eszközt; a telefonomnál a "SD kártya csatlakoztatása" részre kattintottam, és már láttam is a dolgaimat a gépemen. (Semmiféle alkalmazást külön nem kellett használnom hozzá) De mióta ez az új telefonom (fent leírtam) van, nem működik valami jól a dolog... Tudnátok segíteni kérlek? :/

2014. júl. 28. 19:45
 1/2 anonim válasza:
100%
Amikor rádugod a képre a telót akkor a telefonon fentről azt a menüt vagy nem tudom mit le kell húzni és ott van egy usb jel és valamilyen írás de az most nem tudom mi. Arra rákattintasz és ott lehet beállítani. Ha nem sikerünt akkor írj egy privit és csinálok egy videót róla.
2014. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de ezen már túl vagyok. Éppen ezért a képeim egy részét meg tudtam jeleníteni a gépemen. De ez a problémám, hogy csak 1 részét... :/
2014. aug. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!