Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sp vagy Samsung...

Sony Xperia Sp vagy Samsung Galaxy Express?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérem. A kérdésben kiírt telefonok közt vacillálok, más nem jöhet szóba, mert jelenleg ezekhez juthatok hozzá kedvezményesen. A Samsung Galaxy Expresst ismerem, páromnak olyan van, majdnem egy éve használja, nagyon szereti, nem volt vele sosem gondja. Tetszik is meg minden, de a felbontása szerintem a kategóriájában már kevés, illetve hiányzik az elmulasztott eseményekről értesítő LED...

A Sony is nagyon tetszik, viszont nincs olyan ismerősöm akinek az van, hogy megkérdezzem, megbízható-e? Ti melyiket javasolnátok és miért?


Előre is köszönöm!



2014. júl. 28. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek Sony van! Eddig nem volt vele gondja! Én azt ajánlom!
2014. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem SP van nagyon jó kis telefon, gyors, szép a kijelzője és maga a telefon is, jó kamera, egyetlen hibája, hogy melegszik kicsit, de ettől függetlenül nem cserélném le, annak lehet zavaró a melegedés aki órákat játszik rajta
2014. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Eddig 2:0 a Sony javára :)

Még esetleg valaki tapasztalat, vélemény?

2014. júl. 29. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Xperia Sp
2014. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is SP van nagyon fasza egy éve használom a telefonok melegednek ennek kib asz ott gyors netje van amiatt melegszik na meg a 4G illetve a 3G is melegiti bár ha sokat netezel naponta kell tölteni

nagyon szép full HD videokat csinál jo sokat tud

vedd meg

2014. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem meggyőztetek! :)

Hétfőn én is belépek a Sony Xperis SP tulajok táborába. Köszi a segítséget!

2014. aug. 1. 11:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Még ma beléptem a Sony tulajok táborába, de nem SP-t, hanem M2-t vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve!
2014. aug. 1. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is jó :) csak kicsit túlárazott
2014. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem volt olcsó, de úgysem volt egyösszegben annyi pénzem, de a T-nél 0 ft-ért elhoztam, azt a havi 3000-es törlesztőrészletet meg ki lehet bírni. 2 napja nyüstölöm lelkesen, és maximálisan meg vagyok vele elégedve! Tudom, hogy nem csúcskategória, de középkategória, annak is inkább a felső szegmense. Piszok gyors, gyönyörű a kijelzője (még akkor is ha "csak" qHD) szerintem szép képet csinál, nagyon szép a telefon is. Szerintem szinte bárkinek megfelel. Aki meg csúcsképet akar, vegyen fényképezőt, aki full HD felbintást akar, vegyen tv-t (vagy csúcsmodellt). Akinek drága várjon, biztos megy majd lejjebb az ára vagy nézzen másikat ebben az árban. Na jó hosszú szöveget írtam :) Csak gobdoltam, ha valaki erre tévedaki ilyenen gondolkozik, és elolvassa, hátha segít :)
2014. aug. 3. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!