Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem nokia lumia 520 van, de...

Agnes8812 kérdése:

Nekem nokia lumia 520 van, de nem tudom a fényképeket sehogy lementeni a számítógépre? Amit a telefon készített, hogy lehet lementeni? Sőt még másik telefonra sem tudom elküldeni blutooth keresztül sem!

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

USB kábellel összedugod a telót és a számítógépet.A sz.gépen megnyitod a Camera Roll nevű mappát abban vannak a telefon által készített fotók.

Bluetooth-on pedig úgy tudsz küldeni valamit ha előbb a beállításoknál bekapcsolod a bluetoot-t.Utána már tudsz küldeni zenét,képet.

2014. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vagy pedig letezik olyan hogy felhő.. Skydrive (Mostmár onedrive). Ha csinálsz, akkor oda magától lementi az összes képet, amit kamerával csináltál, vagy lementettel.

aztán neten csak felkeresed az oldalt, bejelenzkezel es ott az összes keped. Onnan pedig kedvedre letöltheted. En mindig ezt csinálom :) nem szeretek bajlódni a kábellel.

Bluetooth-naal pedig parositani kell az eszközöket.nem mindig megy elsőre ;)

2014. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!