Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani samsung okostelefonokat?

Figyelt kérdés

Samsung okostelefont szeretnék venni 15.000-25.000 ezer forint között!

Köszönöm segítségeteket!!



2014. júl. 29. 11:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#9

ezt most ugymondod mintha az apple,nokia stb nem reklámozna semmit, ők is rendesen nyomatják a termékeiket ahol csak lehet, de ez természetes nem tom mi bajod van ezzel

meg mi ez hogy "szar"? irjál már légyszi valami konkrétumot ami miatt ezt gondolod és győzd meg az általad említett hülye embereket!

2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Anya tavaly augusztus 28-án kapott egy Samsung S3 La Fleur-t tesómtól, mert hogy nővérem szolgáltatónál dolgozik, és húúúdejó a telefon. Most július végén már a telefont fel sem lehet venni, ha hívnak, fagy, kikapcsol.

Szeptember végén(kb egy hónap eltéréssel) kaptam NEM SZOLGÁLTATÓTÓL egy független LG Optimus L5-öt. Szidott, minek veszek LG-t, mert hogy szar, és már ők sem árulják, meg stb... Hetente egyszer, ha van gondom vele, de az is nagyon ritka. két-három hétig folyamatosan be van kapcsolva, igaz, minden nap lenetezem az aksimat, de az már csak egy plusz pont, hogy még így, mindennapi használattal sincs szinte semmi baja, nem kell fagyás miatt szétszedni, kivenni az aksit. Mondom, egy hónap van a két telefon között.

A Samsungról ennyit. Telefonban nem jó. Tavaly májustól viszont nekem is Samsung laptopom van, és ezzel nincs olyan nagyon sok gondom. Inkább a win8 miatt fagy, mint önhibájából. ;) Telefonban tömegmárka. Gépek terén még szerintem jó.

2014. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Utolsó vagyok, és új válaszoló. Csak ha már valaki példát kért, akkor írtam.
2014. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
és *Samsung Galaxy S3, mielőtt bárki belém kötne.
2014. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
sok boldogságot az LG-hez! :S
2014. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Nekem még egy évig jó lesz, amikor ti lecseréltétek a Samsungot háromszor.:D
2014. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

miért okoz örömet ha másnak rossz?

de nyugodtan mondogasd még

2014. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Tesóm 1 hónapja vett Samsungot.

Vissza vitte,azt mondták szoftverhibás és most a szervizbe van :)

Barátnömnek szintén Samsungja van..az "okostelefon"-n nem működik az ébresztő!

Ki-be kell kapcsolnia ahhoz,hogy működjön minden egyes alkalommal.Mondanom se kell hogy a régi telefonja ébreszteni nehogy elkéssen a munkából.


De lehet hogy csak ők a pechesek...

2014. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem pechesek, de mindenképp a kisebbség tagjai
2014. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hat igen sajnos :)

Nem hiszem hogy a kovetkezo valasztasuk is samsung lesz.

De valakinek meg csak ez a marka a "tokeletes".

Teljesen egyen fuggo.

2014. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!