Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem annyira vagyok képben a...

Nem annyira vagyok képben a telefonokkal. Tudnátok nekem ajánlani jó okostelefonokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
15/L a lényeg hogy azért nem ilyen rohadt drága legyen (iphone kilőve), legyen első kamerája, jó képet is csináljon, lehetőleg ne legyen lassú, wifi legyen, lehessen ugye rá alkalmazásokat letölteni meg hát ilyen alap dolgok :) előre köszönöm a válaszokat :)

2014. márc. 29. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sony Xperia L/Sp;LG Optimus F6/L7 II;Samsung Galaxy Ace 3
2014. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyik ismerősömnek samsung galaxy trend plus van. nagyon ajánlja, meg elég jónak tűnik. árban sem olyan magas és megfelelne az elvárásaimnak. szerintetek jó fajta telefon, jól bírja? nem lassul be nagyon egy idő után?
2014. márc. 30. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

a trend plust nem ajánlom, számtalan érv szól ellene, de amit ajánlok heylette:

xperia j

lenovo a516 !!!!király

alcatel onetouch xpop 5035d

samsung galaxy core

lg optimus l9

2014. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SONY-t vegyél..


beírod, hogy:www.partnerogsm.shp.hu és azon belül katt a sonyra..válogathatsz.


sonyval nem fognak cikizni...mondhatni kussban lesznek a haverok.

2014. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!