Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon legyen? Egyálta...

Melyik telefon legyen? Egyáltalán nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Na szóval azon gondolkozom, hogy melyik telefont válasszam. A döntéseim közé esett a Samsung Galaxy Trend Plus, Sony Xperia E1, Nokia Lumia 520, Samsung Galaxy S3 Mini és a HTC Desire X. Melyiket válasszam? Aki tud az írjon tapasztalatokat is. Írjatok pozitívumokat, ill. negatívumokat is! A válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 29. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
és még a Sony Xperia L-t kihagytam
2014. júl. 29. 13:52
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Akkor az Xperia L-t válaszd, csak jót tudok mondani róla.
2014. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xperia L. De én még ajánlom figyelmedbe a Motorola Moto G-t.
2014. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Összehasonlítva az összeset a sony xperia l-el jársz a legjobban.

1 GB RAM, 8 GB tárhely, 8 Mp kamera + előlapi..

2014. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ricsi15hun ***** válasza:
Nokia lumia 520 sokkal jobb mert wp erős gyors szép leírásban nem olyan jó, de olyan mint az ios, pl nézd az iphone 3mat leírásban SZAR de gyakorlatilag erős nagyon! Nekem is wpm van. Az android nagy eszi a telót. Nokia lumia 520.
2014. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!