Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért homályos a kamerám?...

Deanw kérdése:

Miért homályos a kamerám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan gondom akadt, hogy a telefonom hátsó kamerája homályos a képet csinál a kép alja pedig totál.(Samsung galaxy trend)

Viszont azt nem értem, ha benedvesítem a lencsét akkor teljesen tiszta, éles képet csinál.. Olvastam hogy lehet a "foncsor" okozza ezt, de már órák óta tisztogatom benzinnel és semmi eredmény.. Valakinek valami ötlet?:)



2014. júl. 29. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy műanyagból vagy üvegből készítik-e ezt a lencsét, ezért a benzinnel és más oldószerrel légy óvatos!
2014. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Come back ***** válasza:
Beszart a camera program. Tölts le egy másikat a play áruházból! Vagy gyári beállítások visszaállítása megoldja a gondot
2014. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zakathol ***** válasza:
Mert benzinnel mosod a lencsét. Valószínűleg elkúrtad.
2014. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze óvatos vagyok vele..

Próbáltam már más programmal de ugyan ez.. Ha benedvesítem a kamerám akármivel víz, nyál, vagy a benzin.. akkor tökéletes képet csinál. A Benzin pedig nem segített semmit és már azelőtt is ugyan ilyen volt szóval kétlem..

2014. júl. 31. 19:20
 5/9 Come back ***** válasza:
Márpedig ez hardveres probléma. Cserélni kell a kamerát! SZERVÍZ!
2014. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben ez maradt hátra. Mindenkinek köszönöm a gyors válaszokat!
2014. aug. 3. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Összekarcolódhatott a lencse, vagy a hátlap.

Olyan apró karcok vannak rajta, amiket esetleg észre sem veszel, de kicsit matt lett az üveg. Elég annyi, hogy akadályozza az autó fókusz működését.

Ha megnyálazod, akkor a matt üveg áttetszőbbé válik.

Ha egy öntapadós fóliát húzol rá, attól is javulhat a helyzet, de gyári állapotú már nem lesz, nyilván.

2017. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sokat sütött rá a nap.

Némelyik műanyagok összerepedezik a napsütés hatására.

Ha megnézel néhány autónak a fényszóróját, akkor láthatod, hogy milyen homályossá válnak a napsütés hatására.

2017. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokat volt a nadrágzsbben a telefonom a nyári nagy melegben, néha csupa izzadtan vettem elő. Belülről bepárásodott a kamera lencséje. Nem tudott fókuszálni, homályos képeket készített. Kb. 2 hét alatt kiszáradt, most újból tökéletes.
2017. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!