Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 3GS 30K-ért...

Apple iPhone 3GS 30K-ért használtan megéri?

Figyelt kérdés

Igazából most ment tönkre a csodálatos Nokia C5-03-am (utáltam, 3 évet bírt ki) és szeretnék végre valami normálisabb mobiltelefont. Mivel nincs sok pénzem, a nyári melóval is alig kerestem, így használtam néztem telókat. Találtam egy iPhone 3-asat 30 ezerért használtan. Semmi hiba nincs rajta, nagyon jó állapotban van. Úgy érzem nekem elég lenne, főleg egy ilyen kis buta telefon után.

Vélemények róla? Megéri ennyiért?



2014. júl. 29. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy éri meg...maximum 17ezerért érné meg esetleg, ha minden kifogástalan rajta...35 körül már iPhone 4-et lehet venni..
2014. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt 60 körül láttam legutóbb.
2014. júl. 29. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
annyiért meg 4S van...de még az is lehet 50ért...
2014. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. júl. 29. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársam 2 hónappal ezelőtt 15 ezerért adta el a sajátját. 30 ezerért valóban 4-et kapsz lassan.
2014. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!