Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb telefon, a SONY XPERIA E1 vagy a NOKIA LUMIA 520?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a teljeitményre,de ha valaki a kinézetére is tud jó indokot hogy miért jobb,azt is leirhatja.

2014. júl. 30. 17:07
1 2 3
 1/26 b95 ***** válasza:

Teljesítményben és minőségben kb. egy szintet hoz a kettő.


Ami különbség, hogy a Lumia 520 menüje gördülékenyebb, és csak szélsőséges esetekben tud megakadni.

2014. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%

Inkább a sony.

Wp-vel amúgy is csak szívnál.

A lumia 520 egy gagyi hajlított szappantó. Amit ha kicsit jobban meg szorongatsz recseg ropog. Valami olcsó műanyag. De abból is a legrosszabb. Ráadásul a gombok alul nem is világítanak mert ki van sajnálva belőle a led.

A sony néz is ki valahogy még ha múanyag is.

A wp8.1 ui-ja is egy lecserélhetetlen végtelenűl egyszerű szintén gagyi felület.

A sony-t meg úgy lanucher-ezed ahogy akarod. (ikon,átmenet,témák,háttérkép)

2014. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.

Csak az a baj, hogy az E1 hulladék mindenben.

Más Sony-t kéne nézni>

2014. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, látszik hogy csak 31%-ban adsz hasznos válaszokat.

Volt neked valaha Lumia telefonod? Nekem igen, most is az van, egy 925-ös, kérdés volt valaha nekem Sony-m volt, pontosan tudom hogy milyen az E1. És a kérdésedre a válasz, az androidban nagyobb a lehetőség, a windows stabilabb és lassan utoléri magát alkalmazásokban. Tény, vastag a telefon és ha valakinek ez nem tetszik akkor nem jó választás, inkább az E1, mivel vékonyabb, de valakinek pont az tetszik hogy könnyen meg lehet fogni, a másik a windows mióta használom egyszer sem fagyott be, nem volt probléma a hívásoknál és még sorolhatnám. De a te döntésed, melyik tetszik igazán??? Én a lumiát választanám de akkor már az 525-t vagy egy kicsit drágábban a 625-t.

2014. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%

Igen volt! Méghozzá a kérdésben szereplő 520.

Pontosan tudom milyen gagyi az 520 meg a wp os.

2014. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 b95 ***** válasza:

„Ráadásul a gombok alul nem is világítanak mert ki van sajnálva belőle a led.”


És ez akkora hatalmas világfájdalmat okoz nekd, hogy mindenhova le kell írdod?


Egyébként az E1-ből ugyanúgy mindent kispóroltak, amit csak tudtak - erre írtam, hogy minőségben 1 szintet hoz a kettő. Mindkettő a gyártó alsó kategóriás mobilja.


Az miért hátrány, hogy a WP felülete egyszerű?

Neked bonyolult, átláthatatlan felület kell? Hát akkor egészségedre.


Aki meg Xperia E-t vesz, nem hiszem, hogy nagyon babrálná a telefont, így a cserélhető UI csupán egy elméleti előny.

2014. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Jó azt elismerem az 520 nem a legjobb választás, de a WP az pont nem gagyi, ha annyira gagyi, miért használják egyre többen és miért váltják le az androidot???

Ugyan ezt a kérdést tettem fel amikor a Windowst 7-t gagyiztás az apple osx-t használó személyek. hogy miért is használja szinte mindenki a windowst??? Igaz itt most fordított a helyzet mert a windows phone az zárt rendszer még az android szabad oprendszer, de maga a wp 8.1 nem rossz rendszer, sokkal gyorsabb, stabilabb, egyszerűbb és véleményem szerint szebb is, számomra egy hátránya van hogy rögtön olyan mint ha a főmenüben lennél és nincsenek benne widgetek.

2014. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

Igen húztam a számat a led miatt mikor észre vettem hogy sosem világít. :)

Zavart nagyon hogy gagyi a wp ui és cserélhetetlen.

Szerintem szívem joga eldönteni hogy gagyi volt.

2014. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire annyira használják.

Ahhoz képest egy gyárat itthol be is zárták. Több gsm-ben panaszkodtak hogy nem kell senkinek a "nokia".

Akinek csak telefonálásra használja annak TALÁN jó.

Sógor nőm is kapott egy lumiát. Előtte sony x10 mini proja volt. Panaszkodik rendesen a férjének hogy szerezze vissza az x10-et. Ő pedig fogja a fejét hogy mit hoztak ki előfizetésre. Minden kis hülyeségért google-znak. Nem tudják a kedvenc dalukat csengőhangra állítani, ha rádugják usb-re akkor csak kamaera akar lenni. Csak az sd-t látja a gép stb stb.

2014. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 b95 ***** válasza:

Az, hogy nem tudják használni, az nem a rendszer hibája...


Akinek meg ennyire nagy fájdalom a LED hiánya, az meg vegyen drágább telefont, amiben van az is, ilyen egyszerű.

2014. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!