Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ha...

Milyen telefont vegyek, ha nem lassú, romokkal jól ellátott (xda-forum) típus kellene, használtan is tökéletes, és minél kevesebből kijön, annál jobb?

Figyelt kérdés

Teljesen lelaktam a galaxy minimet, nemsoká elérkezik a váltás ideje. Talán még annyi, hogy nagyobbacska kijelző nem hátrány, játszani nemigen szoktam, sok célappot szeretek tartani (50 fölött), és mivel pda nálam a telefon inkább, szeretem, ha nem tököl (ez most ugye nagyon nem teljesül). Még talán annyi, hogy igencsak szeretem, ha frankón látszik a kijelző a napon, ezzel talán pár régebbi, tök jó modell kiesik, nem igazán ismerem a típusokat.


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. júl. 30. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
S4 mini
2014. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden felsorolt kritériumnak megfelel a Nexus 5 is.
2014. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"minél kevesebből kijön, annál jobb"

Úgy könnyű lenne, ha tántorognék a pénztől.

2014. júl. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!