Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 megjelenés?

Iphone 6 megjelenés?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok,hogy kb. mikkor érkezik meg az új Iphone 6 ??

2014. júl. 30. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. Szeptember 24.én lesz a bemutato Santa Monica-ban, 2 hét az európai premier, Magyarországon október második felétől lesz kapható a készülék.
2014. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ugy jön, ahogy az 5, akkor szeptember közepen-vegen.
2014. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma mutatták be!!! De egy kalap sz.r lett!!!! Egy kicsit erősebb proci(az A7 is tökéletes), nagyobb kijelző, de én nem kértem, direkt ezért váltottam 5S-re mert az tökéletes méretű volt! Nagyobb az aksi, de az 5S is tökéletes! És az, hogy 240 képkocát tud felvenni kamera és ezáltal szuper lassú felvételt tud biztosítani? Az 5S 120 képkocáját talán 1 alkalommal használtam. Felesleges dolog! Nagy csalódás mind a 2 új Iphone! A zafír üveget meg kisajnálták! Majd 6 hónap múlva az Iphone 6S Plus-ban majd lesz!
2014. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!