Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mai csúcskategóriás...

Melyik mai csúcskategóriás telefont vegyem?

Figyelt kérdés
Indokokkal!

#Mobiltelefon.Csúcskategória
2014. júl. 30. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Iphone 5


Indok:-remek anyaghasználat

-gyorsaság

-nem fagy

-stb...

2014. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

iPhone 5S


-Kitűnő minőségű anyagokból, precízen összerakott

-Erős hárdver

-Optimalizált szoftver

-Hasszú távra is tervezhetsz vele

2014. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Azt amelyiknek az ára 200 ezer ft körül van.

Indok: Azért mert 150 ezer alatt nem kapsz csúcskategóriás telefont de az felett csak azt kapsz, VAGY

Vegyél ájfont hogy legyen mivel villogni.

2014. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
iPhone 5s-re teszem le a voksom én is, bár vetnék egy pillantást a Sony Z2-jére. Jobban szeretem az iPhone-t, de a vízállóság engem nagyon megfogott abban a telefonban. Azóta is egy valóban jó vízálló tokot keresek az iPhone 5-ömhöz. De ha teheted 5S-t végy, és legalább 32 gigabájtost, hogy ne kelljen annyit vacakolni azzal, mit raksz rá.
2014. júl. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b95 ***** válasza:

Várd meg, hogy megjelenjenek az első Tegra K1-es telefonok.

Na azok durvák lesznek teljesítményben!

2014. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 és #2 indokaira alapozva:


HTC One M8:

- remek anyaghasználat (még az iPhone 5S is megirigyelheti)

- gyorsaság

- nem fagy

- erős hardver

- optimalizált szoftver

- hosszú távra is tervezhetsz vele


Vagy az anyaghasználat kivételével ugyanez elmondható a Nexus 5-re is.


Ezen kívül még az LG G2 is szóba jöhet (LG G3-at viszont felejtsd el, az egész telefont elrontották azzal a szar kijelzővel), Xperia Z2, Galaxy S5 is, mindegyikbe van valami jó.


Vagy akármelyik drága WP8-as telefon is jó, ha neked tetszik a WP.


És természetesen nem az iPhone-t akartam fikázni, egyetértek, hogy jó telefon, de szerintem legjobb esetben is ez csak közepes indoklásnak minősül.

Bár én sem indokoltam sokkal többet, ennek az oka, hogy azt ajánlanám a kérdezőnek, hogy élőbe próbálja ki a telefonokat, vagy nézzen videókat róla, mert egyszerűen lehetetlen lenne elmondani, hogy melyik telefon miért jó, miért nem jó, több oldalnyi szöveget kéne hozzá írni.

2014. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!