Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia L nél eltűntek a...

Sony xperia L nél eltűntek a hívás előzmények, mi lehet a probléma és hogyan tudom orvosolni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 01:07
 1/3 anonim válasza:
Az összes eltűnik vagy csak a régebbiek? Nekem is L-em van és a régi hívások eltűnnek. Egyébként mikor telefonálsz és utána zenét akarsz hallgatni neked is az első hangszórón jön a hang, ezt nagyon utálom, mindig újra kell indítani a telefont, hogy helyre jöjjön.
2014. júl. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az összes eltűnt egyik pillanatról a másikra semmit nem csináltam vele. Nekem olyat szokott csinálni, hogy mikor zenét hallgatok és fel akarnám oldani vibrál a lezárt képernyő és a walkman.
2014. aug. 1. 02:21
 3/3 Clairvoyant ***** válasza:
Az előzmények eltűnése sw hibára utal, míg a vibrálás fizikai meghibásodásra. Ha utóbbinál kizárható a felhasználó által okozott kár (sérülés, elázás), akkor szervizeltetés javasolt, lehetőleg garanciális keretek között.
2014. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!