Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Behalt a telefonom. Tudok...

Behalt a telefonom. Tudok vele valamit itthon csinálni?

Figyelt kérdés
Lefagyott amit eddig sose csinált. Újraindítottam de most csak odáig jut hogy kiírja hogy Samsung Galaxy Ace. Ha mégegyszer újraindítom akkor esetleg odáig amikor megy két ilyen is csík és ovális formát csinál és a közepébe kiírja hogy samsung. Majd kezdi ezt az elejétől.
2014. júl. 31. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Ennyit is ér a samu! Szoftverhibás!
2014. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is erre a következtetésre jutottam. Vagyis inkább az a rohadt facebook amitől állandóan behalt. És már az elején szeretném tisztázni. Szerintem csináljanak egy olyan alkalmazást ami normálisan működik és ne a telefont hibáztassák. Csak azért írom mert sokszor az van hogy vegyél jó telefont.

Szóval akkor én nem tudok vele semmit se csinálni? Számításba kell venni hogy én ilyen dolgokhoz különösebben nem értek. Tudom használni de ha valami baja lesz... :D

2014. júl. 31. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Beviszed szervízbe,kipengetsz 2-2,5k-t,és újra a régi:)
2014. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!