Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondjatok egy minőségi telefont?

Mondjatok egy minőségi telefont?

Figyelt kérdés
Ami tartós és jól használható

2014. júl. 31. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nokia 808 Pure View. :) Sajnos még nem volt szerencsém hozzá, de elég ígéretesnek tűnik... Én most gondolkodom rajta. Használtan 58 ezer, míg gyárilag 93.
2014. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jah, amúgy meg Nokia 5230-as. Most éppen ilyenem van. 2009-as kiadású, de én az enyémet 2012 elején, tehát bő 2 és fél éve vettem újonnan. Előtte ugyanilyenem volt, csak nem krómozott kerettel. Azt 2011 elején vettem és bírt egy évet. Sajnos hülye voltam, és egyszer dühből sz.rrá törtem... Ez 2012 elején volt. Utána megvettem újra, szintén gyárilag, de már króm kerettel. Azóta nagyon vigyázok rá, mint a hímes tojásra.


Tehát ha az előzőt is idevesszük, akkor végülis 2011 eleje óta, tehát 3 és fél éve van Nokia 5230-asom. Ugyan technikailag már elmarad a mai csúcstelóktól, de valamiben még ma is megállja a helyét. A kijelzője szerintem a mai napig szép, van benne GPS, bővíthető 16 gigáig és erre is lehet töltögetni cuccokat. Sokan panaszkodnak rá, hogy wifi nincs benne, bár azt én amúgy sem használnám ki. Illetve az én nagy hiányom még a vaku és az előlapi kamera, de ezektől eltekintve nagyon ott van a telefon. Megbízható, az aksija se rossz /+ már leírtam fentebb a tulajdonságait/.


Sokak szerint a valaha volt egyik legjobb Nokia telefon...

2014. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
50%
Yiayu, Samsung, Iphone, Lenovo stb.
2014. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Come back ***** válasza:
50%
Samsung galaxy note 4. Hamarosan
2014. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

minőségi telefon? hmm..


mint nekem...Sony Z1..tartós, és jól használható.

2014. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Z1? Hő hatására idővel szét nyílnak az össze illeszrések és nyek az ip védelemnek, Samsung a legxarabb anyaghasználatú telefon idővel xar rá kopik, iphone túl drága, 5230 elavult xar purvuew út szintén
2014. júl. 31. 15:38
 7/17 Come back ***** válasza:
Te csak tudod, írni se tudsz könyörgöm! Te minőségi telefont kérdeztél, nem pedig a tökéletes telefont! Minden minőségi telefonnak van kis hibája. A Mercedes sem tökéletes autó, mert az is tönkre megy, viszont baromira minőségi!
2014. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
iPunci 6
2014. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amúgy Xiaomi Mi4
2014. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ennyi helyesírási hibával ritkán találkozom. Ilyen kér véleményt?


Vissza az általános ötödik osztályába.

2014. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!