Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s vs. IPhone 54 vs....

Embr66 kérdése:

IPhone 4s vs. IPhone 54 vs. Sony Xperia Z1?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy jó telefont! És ti melyiket ajánlanátok? A Z1 tudom hogy víz és porálló, 20mp-s kamerája van, de akkor is az iPhone meg...

2014. júl. 31. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen, az iPhone meg... egy túlárazott telefon! Csak mert drága, olyan menőnek tartják sokan, pedig nem éri meg! A Z1 viszont nagyon szuper!
2014. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)
2014. júl. 31. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
iPhone 54-et majd 2062-ben vegyél, amikor megjelenik.
2014. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

a z1 nem vízálló...legalábbis ha megmeríted, és véletlenül mégis beázik, akkor kidobhatod. amúgy csak az mondja, hogy az iPhone túlárazott, akinek még sosem volt.


tudásra tökre megegyező BÁRMELYIK másik okostelefonnal, csak ugye a jó marketing eladja a z1-et ezzel a vízállósággal meg kitudja milyen parasztvakító funkciókkal.

de a hétköznapi ember akkor is csak játszik rajta, kommunikál akár hagyományos módon, akár internetes módon, különböző multimédiás dolgokat használ(zenét hallgat, filmet néz, fotóz, videózik), és ezzel be is zárult az a feladatkör, amit minden okostelefon ugyanúgy képes ellátni.


az iPhone az nem attól jó, mert iPhone, hanem a róla kialakult szerep miatt, amit az Apple aránylag egészen jól csinált. nincs házon belül ellenfele. én senkinek nem ajánlom, hogy premierkor vegye meg 200ezerért a legújabbat, mert az hülyeség, de én például 82ezer Ft-ért vettem durván 2 éve egy használt 4S-t, majd 2 év után, most májusban 60ezerért adtam el...bukram rajta 22ezret. ki járt jól? hát én. volt 2 évig egy tökjó, megbízható telóm, amit tovább tudtam adni minimális veszteséggel, és még mindig használható.

ha már z1-nél tartunk, de akármelyik gyártót említhetnénk, kiad 4-5 féle hasonló telefont minimális változtatásokkal, és leverik egymás értékét. most egy z1 is használt piacon 80-90 között mozog, de 2 év múlva 45-ért is nagyon nehéz lesz eladni...valakinek ezt is figyelembe kell vennie. a többi csak marketing.

2014. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocsáss meg kedves 4-dik válaszoló, de szerintem nem úgy kell telefont venni, hogy 2 év múlva mennyiért tudod majd eladni. A telefont azért veszed, hogy kihasználd amire csak tudod, illetve ma már elvárható egy telefontól, hogy 4-5 évig használható legyen. Még mindig megvan a 6 éves bunkofon Noki 5200-ám, és ugyan úgy működik, mint amikor megvettem.
2014. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
iPhone 5s-et vettem kösz :) de mostmár 6plusot fogok mert már kijött :D
2015. jan. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!