Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?...

Mi baja lehet a telefonomnak? Ha hívnak nem hallom, amit mondanak nekem, mások viszont hallanak.

Figyelt kérdés

Ha zenét indítok el, azt se hallani. Fülhallgatóval viszont igen.

Általában rezgésre van állítva a telefonom, kipróbáltam h tettem rá csengőhangot, megcsörgetett barátnőm, azt hallani lehetett. De ha én hívom őt, azt se hallom h csörög, v h felveszi és a zenéket se hallani csak fülessel..


2014. júl. 31. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyjatok már le ilyen lényeges információkat, mint a telefon típusa!
2014. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, egyáltalán nem értek semmi műszaki cikkhez, nem tudtam h ez is számít.

Sony Xperia P

Novemberben lesz 1 éves.

De amúgy semmi nem történt vele, egyszer még működött, aztán pár órával később már nem.

2014. júl. 31. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen telefonom van, de a gyári szoftverrel nem igazán használható telefonként.

Fülhallgatót dugd be és húzd ki párszor. Illetve ellenőrizd, nem került-e a csatlakozóba valami piszok.

2014. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fülhallgatót már kihúztam párszor, de semmi:/

Nem tudom, hogyan ellenőrizzem h nem e ment bele valami, nehogy rontsak a helyzeten.

2014. júl. 31. 15:51
 5/6 MKs válasza:
Végülis mi lett a megoldas? ugyanez a problemam...
2014. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hàt én hiába próbáltam bármit, nem volt változás, màr szervízbe meg akartam nézetni.

Aztán véletlenül leesett az ágyról és utána jó lett.

2014. aug. 31. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!