Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz baja a telefonomnak ha...

Lesz baja a telefonomnak ha töltés alatt órákat használom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy ZTE Grand X In okostelefont és ha töltöm az akkut miközben játszok rajta egyre melegebb lesz... Ez mit jelent? lehet belőle baj? (pl. tönkre megy stb.)

2014. júl. 31. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem! Attól, hogy melegszik, még nem feltétlenül lesz baja. Húgom barátjának is ilyen volt, és ő is egy csomószor csinálta így, mégis tökéletes volt. 1 év után ment neki tönkre, de ez betudható annak, hogy nem csúcsminőségű telefon!
2014. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz..a tabletemet, és a mobilomat is úgy használom ha fix helyen vagyok, hogy állandóan töltőn vannak. a melegedés használat közben természetes.
2014. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem 1 évre vettem a telefont, szeretném ha tovább élne azért....
2014. aug. 1. 10:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Na de mindegy.... Köszönöm az infót
2014. aug. 1. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!