Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv mindenkinek.2 hónapja...

Üdv mindenkinek.2 hónapja vettem egy használt Nokia E7-es készüléket. Nagyon jó kis telefon. Viszont egy kicsit elkezdett hülyéskedni. Most pedig már elég komoly a gond. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Azzal kezdte hogy néha megjelent a fülhallgató ikon a kijelzőn pedig nem volt bedugva a füles. Kikapcsoltam visszakapcsoltam és minden oké volt. Na ezt már egy párszor eljátszotta. Utána videózni szerettem volna vele. El is indítottam a kamerát erre közölte a telefon hogy "Jelenleg nem áll rendelkezésre memória" és kilépett. Ez is csak akkor oldódott meg ha kikapcsolom és újraindítottam. Na de itt a következő. Telefonáltam vele, és mikor végeztem a mondandómmal elvettem a fülemtől a telefont visszajött a kijelző de halványan és nem reagált semmire csak a menü gombra. De hát ugye azzal nem igazán tudok hívást kinyomni. Már újra is telepítettem és ugyan ez. És még az is előjött hogy az ébresztőórát se tudom kikapcsolni csak ha nyomva tartom a kikapcsoló gombot és megvárom hogy kikapcsoljon a telefon. Ezek szerint nem szoftveres gond van.

2014. júl. 31. 15:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!