Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Az ára 20000Ft-35000FT között legyen.

Most jelenleg egy 3 éves Nokia C5-03-as telefonom van.

Teljesen meg vagyok vele, de most már úgy látom hogy le kéne cserélni mert a Symbian-nak vége és ki is ment a divatból. Kinéztem magamnak a Lumia 520-at de inkább most már egy újabbat szeretnék ezért rátaláltam a Nokia X-re, de ott elbizonytalankodtam mivel Android van rajta. (Nokia és az Android? Pff mi lesz ebből? Inkább nem.)

Ezután gondoltam hogy ha Androidosat veszek akkor Samsung vagy Sony-t. De nem találtam olyat amilyen nekem tetszene.

idáig vártam. Pletykálnak arról hogy Augusztusban lesz Nokia Lumia 530 ami nekem nagyon is tetszik és minden megfelel benne. De pontosan nem tudom eldönteni hogy milyen telefont vegyek. Az Android nekem annyira nem tetszik, mert olyan mintha csak azért lenne hogy lehessen rajta játszani halálig és kész. A WP-t nem ismerem habár a 8.1-ben nekem az tetszik hogy belehet rajta állítani hátteret, színes és jól néz ki az egész.

Nekem olyan telefon kéne ami jó minőségű, okos, olcsó, szép, van rá sok támogatás, játék és még egy jó ideig nem megy ki a divatból sem. Szóval akkor nem tudom eldönteni milyen telefont vegyek. Nokia, Samsung, Sony, LG vagy más?

A válaszokat köszönöm.



2014. júl. 31. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

"még egy jó ideig nem megy ki a divatból" Hát azokat nem 20000 forintért adják.


Így első ránézésre az egyetlen különbség a Lumia 520 és 530 között az a processzor. Ez pedig nem olyan jelentős, mivel jelenleg a kétmagos proci is elég mindenre.

Attól, hogy az 520 "régi", még mindig támogatott szoftveresen, és nincs vetélytársa az alsó kategóriás telefonok között.

Megvárhatod az 530-at, de szerintem nem lesz akkora durranás az 520-hoz képest, hogy megérje a plusz pénzt.

2014. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használt motorola moto g, szerintem találsz használtan 35 k körül
2014. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 35 körüli Samukat vinni kéne paksra mert veszélyes hulladékok.
2014. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*nukleáris hulladékok
2014. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az 520-ra rá lehet tolni a Win 8.1-et? Ha igen, akkor mennyire ajánlott rá és elbírná?
2014. aug. 1. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Hamarosan elérhető lesz 520-ra is a 8.1 (egyelőre csak a fejlesztői változat érhető el).

Érdemes lesz frissíteni, úgy optimalizálják a rendszert, hogy elbírja a telefon.

2014. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!