Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok iPhones ismerős mondta,...

Sok iPhones ismerős mondta, hogy nem kell 4" nagyobb telefon. Meg minden. Most jön az iPhone 6 és be vannak zaongva! Akkor mégis jó az?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Tudhatnád h az Apple-esek el vannak hipnotizálva, az jó nekik ami Apple, mind1 mit tud meg mekkora.

0:55től nézd

https://www.youtube.com/watch?v=v9JQsXPd41U

2014. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
44%

#1: Azt ugye tudod, hogy ez egy amerikai talk show-nak megrendezett jelenetsor?


Kérdező: Nincs mindenki odáig a most pletykált nagyobb méretű kijelzőkért. Sőt. Ha nagyobb fórumokat nézel akkor rengetegen mondják, hogy a nagyobb méret visszatartó erő náluk a vásárlásnál.

2014. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem csak a méret, az arányok is fontosak, hogy hogy áll a kézben. szerintem senki sem a nagyobb iPhone miatt van bezsongva...mivel senki nem tudja, hogy ténylegesen mekkora lesz kézben.

én nemrég váltottam iPhone-ról nagyobb telóra, pontosan 4,5"-es méretű, és ez például nem kényelmes, mivel kisebb a kezem. most akinek elég nagy a keze, az tényleg csak hisztizik, de a legtöbb ember jobban szereti, ha kényelmesen elfér a zsebében a telefon...

2014. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem egy megrendezett műsorból kell kiindulni.


Amíg az ötös mandátuma kitart addig meglesz. Ha ezentúl kizárólag tepsi méretű ájfonok lesznek akkor kénytelen leszek valami másra váltani. Nekem még a 4" is sok.

2014. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Az iPhone azért volt eddig jó, mert valóban kompakt méretben kaptál egy csúcstelefont. De most hogyha nagy lesz, elveszti ezt a jellegét. Illetve csak addig volt jó, amíg ugye kitalált dolgokat, és ez csak az iPhone-ra volt jellemző, és mások le nem koppintották. Mára kevés előnye van egy iPhone-nak, de azok valóban rengeteget jelentenek.

Az első ilyen az iOS. Megkockáztatom azt mondani, hogy a világ legjobb mobil operációs rendszere, továbbá minden erre a rendszerre adnak ki először, illetve az alkalmazások nagy része rendesen ki van dolgozva, és optimalizálva van minden Apple termékhez. Volt iPhone-om, még mindig megvan, de mostanában nagyon vonzanak a Sony Z szériás telefonjai. Kapóra jön, hogy vízállóak, illetve a nagy ujjaim miatt az 5-5,2" méretű kijelző is tökéletes. Jó az iPhone meg minden, de hasonló tudást kapsz kevesebb pénzért is.

2014. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!