Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évesnél nagyobb gyereknek...

Egy évesnél nagyobb gyereknek milyen ásványvizet szoktatok adni? Csapvizes választ nem kérek, itt olyan rossz, hogy egy ismerős sem issza meg.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ihat buborékosat is. De ne sokat. Szóval amit mi szoktunk ezek általában: Balfi, Naturaqua, Nestlé Aquarel, Kék kuti, Szentkirályi, Emese
2009. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18 hós a Kisfiam,Metró-s,Spar-os,Lidl-s vizet iszik,iszunk:-)
2009. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A márka mindegy, de nézd meg, hogy alacsony nátrium tartalmú legyen. Én legalábbis erre figyelek.
2009. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én általában Jana babavizet adok (amikor akciós, feltankolunk :) vagy óbudai gyémánt-ot, annak is van kifejezetten babáknak való, és nem is olyan drága, de amúgy sztm minden mentes víz jó.


13 hós kislány anyukája

2009. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem egyszer azt mondta a doki, hogy mindegy milyen szénsavmentes ásványvizet adok, de legalább havonta cseréljek más fajtára. ugyanis ásványianyag tartalomban hatalmasak a különbségek. másfél éves fiam most lidl-eset iszik, előző hónapban balfit, azelőtt, tescosat, előtte theodorát kapott. tehát minden hónapban mást.
2009. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szentkirályit-Csecsemőnek is azt kapta-, vagy bubisból épp amilyen itthon van, az változó.
2009. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!