Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Huawei ascend y530-om van, nemreg kaptam.az a baj, hogy mindig kilep az alkalmazasokbol.a bongeszobol is egyszercsak kilep.az alkalmazasokbol is, meg lefagynak, kiirja hogy nem valaszol.ez a keves ram miatt van?(512mb vagy mennyi).es lehet valamit tenni ellene?

2014. aug. 1. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyedben a felesleges , és nem használt appokat kitörölném, mert azok is foglalják a helyet... Mondjuk nem ártana ha egy telefonos látná..
2014. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar letoroltem amit nem hasznalok, de meg mindig ilyen...csak anyumeknak meg nemnagyon akarnam elmondani, mert azzal jonnenek hogy milyen hamar tonkretettem...pedig tenyleg nem csinaltam semmit vele.:(
2014. aug. 1. 22:37
 3/5 anonim válasza:
Együtt érzek veled, nekem is ugyan ez a problémám és nem tudok vele mit csinálni. :/ Mellesleg a telefonom is ugyanolyan, szóval lehet, hogy gyártási hiba..
2014. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem mar jobb.csinald azt hogy a beallitasoknak ramesz az alkalmazasok kezelesere, ott arra hogy futo, es az alkalmazasokat leallitod(az ilyen android valamiket ne) es akkor jobb lesz.:)
2014. aug. 2. 22:01
 5/5 anonim válasza:
Oké, kipróbálom. :) Köszi a segítséget! :))
2014. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!