Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia sp nem szól?

Xperia sp nem szól?

Figyelt kérdés
Tegnap este tünt fel, hogy mikor elindítom a zenét nem szól, gondoltam valami beállítási hiba, vissza állítottam gyári állapotra nem szól. MA hívtak nem hallotam amit mondtak nem szól. Ha kihangosítom szól. Akkor valszínűleg elpusztult a hangszoró? Mit csinálnak vele ha vissza viszem?

2014. aug. 1. 12:25
 1/9 Smittes ***** válasza:
Valószínűleg kicserélik. De van rá garancia? Beázhatott?
2014. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ázhatott be, mert este leraktam, és reggel meg nem volt jó. Vagy napközben nem vettem észre. De be nem ázhatott mert egész nap a polcon volt.
2014. aug. 1. 20:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Garancia van, kb fél éves.
2014. aug. 1. 20:16
 4/9 Clairvoyant ***** válasza:
Teljesen szokványos SP hiba, naponta 15-20 ilyen alsó hangon beérkezik... nincs kifejezetten nagy gond. Pucold meg a jack csatlakozót óvatosan (minimális alkohollal áztatott fültisztító pálcika), sok esetben már ez is segít. Ha nem, be kell küldeni, kicseréljük az audio jack flexet, és lesz rajta hang.
2014. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem füllhalgatóval van a gond.
2014. aug. 2. 13:21
 6/9 Clairvoyant ***** válasza:

Örülök, hogy kérdezel, aztán amikor olyan embertől, aki ezzel foglalkozik, válasz jön, megkérdőjelezed. Egyébként a kedvedért elmagyarázom: a speaker box flexén szerepel a jack csatlakozó, ahova a fülhallgatód bedugod, és ha elkoszolódik, eldugul, akkor elhallgathat a telefon. Ugyanezen a flexen van a reciever két padje is.


Aztán tőlem azt csinálsz, amit szeretnél...

2014. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából, mint laikus nem igazán értettem. ÉS ezért szerettem volna hogy akkor ez miért segítene rajta. De köszönöm szépen!
2014. aug. 2. 23:15
 8/9 Clairvoyant ***** válasza:
Jogos, ne haragudj... szervizes élet. Amikor segíteni szeretnél, és 100. alkalommal kérdőjelezik meg a héten, azt néha nehéz kezelni... remélem a tisztítás már önmagában segített, de ha nem, küldd be nyugodtan, megcsináljuk gyorsan :)
2014. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Segített, nagyon szépen köszönöm. :)
2014. aug. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!