Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó, de ingyenes zenelej...

Milyen jó, de ingyenes zenelejátszót tudtok Androidra a Play áruházból?

Figyelt kérdés

Van-e legalább olyan minőségű az ingyenesek között, amilyen a Samsungokban van benne?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 1. 16:41
 1/5 anonim válasza:
A KMPlayer jó minőségű zenelejátszó.
2014. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Shuttle-re esküszöm, de lehet veszek Spotify premiumot, szerintem megéri.
2014. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A KMPlayer-nek nincs hangszínszabályozója?
2014. aug. 1. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Shuttle+ az egyik legjobb, az ingyenes verzió nem tudom pontosan miben korlátozott, de mindenképp jó.

Ezen kívül új feltörekvő a musiXmatch, tényleg az egyik legjobb, amit láttam: [link]


#2


Spotify mindenképp megéri, amióta elérhető itthon, azóta használom, havi 1600 forinért szinte az összes létező zene elérhető legálisan, és sokkal egyszerűbb vele a zenehallgatás, mint egyesével levadászni az mp3-akat mindenféle honlapról.

2014. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, most a Shuttle-t használom, tényleg jó. Meg még letöltöttem a Rocket Player-t, nem tudom kinek mi a tapasztalata vele...
2014. aug. 1. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!