Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Navon...

Milyen telefont vegyek? Navon Mizu D500 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tehát..Jövő hónapban szeretnék venni egy telefont maximum 30.000 Ft-ért és nem szeretnék valami szart venni. Tehát milyen telefont ajánlotok ebben az árkategóriában? Navon Mizu D500 telefonról tapasztalatok?

Amire használnám: Internetezés, Játékok, Olvasás, Telefonálás.

Ha nem ismernétek a Navon Mizu D500 telefont, akkor itt vannak a tulajdonságai: [link] (Ha lejjebb tekersz bővebb adatok is vannak róla)



2014. aug. 1. 23:54
 1/3 anonim válasza:

Szerintem jó telefon nekem is van! Jó a fényképezője bár nem egy komoly fényképezőgép de jó. Sok mindent tud a telefon íme pár: elő és hátlapi kamera,vaku,dual sim,wi-fi,szép felbontású kijelző, gyors a telefon, zseblámpa funkció, GPS (amihez nem kell internet fel lehet rakni a telóra ezt a progit, persze van rajta google térkép is amihez ugye internet kell :) , stb stb...


Játékra igazából nem használtam még, de ami fel lett rá rakva azt elég szépen viszi.


Olvasásra is jó, tudsz nagyítani, és ráférnek a könyvek.


Telefonálni is lehet vele. Először is amikor telefonálsz a telefon oldalán fel lehet hangosítani a beszédet hogy ne legyen halk a beszéd a telefonban.


Hozzávaló szilikon tokot (fehér v fekete) pedig lehet hozzá venni az extreme digital-nal 2500FT ért.

2014. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30-ért nem kapsz jót, oké, hogy csábító ez a mizu telefon, de az 512 megás rammal te nem fogsz játszani vele... Csak a többit.
2014. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvettem ma és eddig megvagyok vele elégedve. Viszi a nagyobb játékokat is elég jól. Szerintem hangos a hangszórója, csak a fényképezőgépe gatyi kicsit, de azt ugyse használom túl gyakran...
2014. aug. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!