Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma a Sony...

Mi lehet a probléma a Sony Xperia Z vel?

Figyelt kérdés
Tehát problémám nem más mint hogy nagyon gyorsan merül a telefonom. Belenezek hogy energiagazdalkodasnal mit ír mi fogyaszt nagyon és azt írja hogy a Google szolgáltatás 90%. Volt olyan feltöltöttem semmit nem csináltam vele. Délután 2 kor raneztem és 48% on volt. Mit lehet ez ellen tenni?
2014. aug. 2. 00:42
 1/3 Clairvoyant ***** válasza:

Egyes felhasználó által telepített harmadik féltől származó programok háttérben futva folyamatosan meríthetik a telefont. Én lementeném az adatokat, és raknék rá egy gyári visszaállítást - ezen felül lekapcsolnám a BT-t, wifit, stb. amikor aktívan nem használom. Ezek persze nem igazak minden felhasználóra, de 99%ban ilyen figyelmetlenségek miatt merül a telefon villámgyorsan.

Esetleg érdemes lehet a STAMINA módot bekapcsolni a készüléken.

2014. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Este még is csinálom.
2014. aug. 2. 10:19
 3/3 Clairvoyant ***** válasza:
Ha esetleg ezek nem segítenek, be lehet méretni az akku kapacitását, és hogy a töltőfej/adatkábel páros megfelelően tölti-e a készüléket, hiba esetén ezeket az alkatrészeket garanciában cseréljük.
2014. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!