Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell benne hagynom?

Mit kell benne hagynom?

Figyelt kérdés
Az okostelefon dobozában garancia ügyintézés esetén?

2014. aug. 2. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
valójában mind1. garipapír a lényeg. néha elkérik a töltőt is, de tulajdonképpen az sem kötelező, hiszen az a szervízben is biztos akad, plusz én már jártam úgy, hogy elkavarták, és töltő nélkül kaptam vissza, mert az ügyintéző erősködött, hogy de azt is be kell adni, a szervizesek telefonon meg lehülyéztek, hogy dehát felesleges volt, mert töltő az van náluk is.
2014. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clairvoyant ***** válasza:

Akkor a szervizes idióta volt, mert ha azzal jön be a telefon, hogy nem tölt, csak elfelejtették beküldeni hozzá a DCUt és az adatkábelt, akkor látni képességgel tudod csak megnézni, hogy sérült-e esetleg, ha a teszt eszközökkel nem produkál hibát.


Mindenképpen küldjük azt az alkatrészt, ami kapcsolódhat a problémához: ha nem szól a headset, a headsetet, ha nem tölt, hamar merül, esetleg újraindulgat a készülék a készülék, akkor töltőt/adatkábelt/akkumulátort, ha nem passzol a hátlap, a hátlapot.

Minden máshoz elég a telefon.

2014. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Clairvoyant ***** válasza:
nem látni, látnoki :)
2014. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, ebben mondjuk igazad van, ha olyan jellegű a hiba, amiről gyanítható, hogy akár a töltő vagy az usb kábel is lehet a forrása, akkor jó, ha ott van náluk.
2014. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem első sorban a kamera vacakol benne ha sokáig videózok a napon a másik meg a kijelző be világít oldalról és néha vibrál mi közben nyomom
2014. aug. 2. 15:46
 6/6 Clairvoyant ***** válasza:
Ehhez elég a telefon és a garpapír. Az első problémára látatlanban egy kopott kameralencsét saccolnék, de megnézi majd a szerviztechnikus.
2014. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!