Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelkezem pár nagyon régi...

Rendelkezem pár nagyon régi mobiltelefonnal. Akciók szoktak lenni: régi telefont ha valaki beviszi, az újat olcsóbban kapja. Ezek az akciók milyen gyakran vannak?

Figyelt kérdés
Telenornál érdekelne ez a lehetőség. Feltöltőkártyás telefont szeretnék venni, gondolom hogy ilyen akció keretében csak előfizetéset adnak, vagy tévedek? Milyen gyakran vannak ilyen akciók hogy megéri tárolni ezeket a telefonokat vagy nem olyan mértékű az elérhető árcsökkenés ha beadom a régi telefont?

2014. aug. 2. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
azt hiszem kártyásra is szokott lenni, kb 10-15ezer Ft között szokott lenni a beszámítás, viszont nem minden telóra, csak gondolom a drágábbakra. azt nem tudom, hogy milyen gyakran szokott lenni, jó régen volt már ilyesmi, szóval lehet nemsoká.
2014. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kukáztad, hanem a tiéd volt valamennyi, akkor tedd el emlékbe..

tíz év múlva hatalmas élmény lesz látni mivel telefonáltál régen.

Nem ér az egész annyit, hogy egy cicababa fitymálva tolja félre őket azzal, hogy fujj, ilyenek eladhatalanok..


én is néha előveszem a tizennyolc éves Nokiámat, meg a többit...döbbenet.


a többit a telenornál, de személyesen, ne telefonon, vagy neten.

2014. aug. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én mindig elraktam a leselejtezett mobilokat. jó volt kb félévente nosztalgiázni egyet de örültem mikor rásózhattam valakire a kacatjaimat aki tudja őket hasznosítani.
2014. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Máig sajnálom a legendás Nokia 3310-emet.

Ma már ereklye lenne, valami picit újabb fejében adtam le...

2014. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!