Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó, megbízható csúcskategór...

Olcsó, megbízható csúcskategóriás okostelefonok?

Figyelt kérdés

Galaxy Ace-m van. Szeretnék egy új telefont venni, ami olcsó, nem romlik el 5 nap után, nem fog ki be kapcsolni vagy nem kell folyton a szervízt járnom vele. Tudom, hogy drágább nevesebb készülékekkel is előfordul ez!

Követelményeim: 5'' kijelző.Lehet kissebb de max 4,7 annál kissebb ne.Lehet nagyobb is, bármekkora.

HD vagy full HD

Quad-Core

8-13 megapixeles kamera

előlapi kamera

16 GB belső memória

1 vagy 2 GB RAM

Kb ennyi lenne a követelményem. Köszi a segitséget.


2014. aug. 3. 08:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2014. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kopaszsas válasza:

Használt telefonokban gondolkodnék a helyedben. Valaki megveszi a csúcs telefont rengeteg pénzért, megunja, mert kijön egy újabb pl, és eladja a régit teljesen hibátlanul. Nyilván ki kell fogni a jót, ki kell próbálni. Én most az Xperia S telefonomat 36000 forintért vettem használtan, TELJESEN HIBÁTLAN állapotban, minden tartozékával. Mintha újat vettem volna. ( ez a telefon még ma is 110.000 forint körül van, és 2 éves.) Simán bever néhány mostani telefont teljesítményre, imádom, nagyon jó. Samsungot ne vegyél!

üdv

2014. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
50-ezret kb.
2014. aug. 3. 08:56
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is használt telókban gondolkodtam. De azért szeretem a tanácsaitokat meghallgatni! Megy a zöld kéz!
2014. aug. 3. 08:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Az egyik legolcsóbb és legjobb csúcsmodell a OnePlus One. Vagy egy Xiaomi Mi3.


[link]


[link]

2014. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kopaszsas válasza:
45%

50 000 forintért már kapsz használtan xperia z-t, samsung s3-t is, a htc-k is állítólag jók, meg windows phonet is.

LG-t ne, meg ilyen Huawei stb, mert hulladék.

2014. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kopaszsas, mi is a baj pl. egy Huawei-vel vagy Xiaomi-val?

G.

2014. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindkét kínai készülék nagyon tetszik. De valami olyat szeretnék ami itthon is emgvehető. Nem külföldről kell rendelni :/ Azért köszi
2014. aug. 3. 10:55
 9/14 anonim ***** válasza:

vegyél egy concorde-ot, teljesen magyar support, kínai áron


[link]

2014. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik ez a Concorde viszont azt olvastam, hogy nagyon sok a probléma vele. És volt aki visszaküldte és mégrosszabb lett garanciával. Szerintetek jó ez a concorde?
2014. aug. 3. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!