Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A windows v az android rendesz...

A windows v az android rendeszeru telefon a jobb?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 14:40
 1/6 Szim44 válasza:
49%
Egyertelmuen az android. A windows egy fos olyat ne vegyel soha...amilyen uj es felkapott telefon annyira szar is...
2014. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Windows Phone csak annyiban jobb, hogy nagyon stabil és gyors rendszer, nem igényel erős hardvert, viszont eléggé korlátozott rendszer! Az Android sokkal szabadabb, rengeteg alkalmazást le lehet rá tölteni, és sok érdekes funkciója van, szinte bármit tudsz vele csinálni, saját stílusod szerint testreszabhatod. Viszont eléggé hardverfüggő, csak akkor olyan gyors és stabil a telefonban is több magos processzor és erős ram van, na meg persze egy szuper grafikus gyorsító se árt! Összességében szerintem az Android sokkal jobb!
2014. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi tetszik. Szerintem a Windows sokkal jobb, de ez nem azt jelenti, hogy az Android rossz. Kinek ami tetszik. Nagyon uncsi már, hogy melyik jobb. Ebből csak szájkarate alakul ki a Wp és Android szeretők között. :)
2014. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló nem látott még Windows Phonet, vagy hihetetlen Android fanatizmussal bír. Szerintem sokkal jobb a Windows (mondom ezt programtervezőként). Gyorsabb, nem akad ki, nem fagy le. Bármikor próbálok vele telefonálni működik, nem veszti el a hálózatot. Használtam Androidot másfél évig, de örülök, hogy megszabadulhattam tőle. A Windows az a rendszer, ami egyszerűen csak működik:) Nem kell hackelni, nem kell a mélyére túrni, hanem csak egyszerűen használod, és csinálja amit kérsz, megy.
2014. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szim44 válasza:
En csak azert irtam mert volt lumia telommar nem tudom milyen azt hiszem valami 925..nem tudom mar..de nagyon sok ismerosomnek lumia teloja van es azt mondjak hogy egy szar es minnel hamarabb le akarjak cserelni..nekem szerencsere mostmar lg g2 telom van..es soha se lassult meg be es mar 1 eve.boven megvan...
2014. aug. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván androidban is függ, hogy milyen telefont vesz az ember. Ezzel együtt az mindenképp igaz, hogy kb. dupla annyi ramot nyugodtan rá lehet számolni azonos teljesítmény eléréséhez. Magyarul ahhoz, hogy fusson rendesen az android kell egy bivaly erős telefon. Úgyhogy ilyen 20 000 kategóriában senki ne keressen androidot, ha nem akarja magát szivatni. Persze komolyabb hardverrel már ott sincs annyi gond. De azért pár kellemetlenség így is előjön. Pl. az android rendszer szinten virtuális gépen fut. Ami azt jelenti, hogy mikor futtat egy programot menetközben fordít, és adja át a processzornak az utasításokat. WP-n vannak natív alkalmazások (a rendszer maga is az). Vagyis ott mikor elinditasz egy programot oda lehet adni minden előfeldolgozás nélkül a processzornak, hogy futassa. Csak annyi memóriát foglal a program, amennyit tényleg használ (androidon a memória felszabadítása a gép feladata, ami nagyon nem fog igyekezni vele).


Másrészről fontos különbséget tenni WP7 és WP8/8.1 között. Mert a kettő ég és föld. Már a két rendszer alapjaiban eltér egymástól. A WP7 tényleg kiforratlan volt, és sokan nem szerették. De aki WP8at használ attól ritkán hallani rosszat. Nagyon stabil, és gyors rendszer. És a telefonok is elég jó áron vannak hozzá. Ilyen 20-30 ezres kategóriában semmiképp nem vennék mást, mert ezen az áron az android viszont tényleg nagyon gyenge, akármelyik gyártó is rakja mögé a hardvert. Magasabb árkategóriában meg mindenki próbálja ki, és döntse el, de nekem ott is jobban tetszik a Nokia.

2014. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!