Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg vagy Sony? Melyik telefon...

Lg vagy Sony? Melyik telefon a jobb?

Figyelt kérdés
Kettő telefon közül nem tudok dönteni. Lg g2 mini vagy Sony Xperia M2. Kb. mind 2 ugyan azt tudja, árba is picit különböznek de melyik a megbízhatóbb ? Ismerősöm szerint inkább Lg, mert a Sony-k már nem olyan jók.

2014. aug. 1. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
En az Lg-t valasztanam ebbol a kettobol a kijelzo miatt, bar szerintem mindegyiknel jobb valasztas lenne a Moto G 4G.
2014. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Igen sokan mondták azt a telefont, és kérdeztük is, de olyat már nem lehet kapni, rendelni kéne ami sokára jönne meg. Nekem meg 1-2 hete nincs telefonom mert tönkre ment 2 év után, és mennék nyaralni..ezért valami normálisat néznem kellett. De köszönöm még 1x, az Lg nekem is jobban tetszett és sokkal több jót hallottam róla!
2014. aug. 1. 15:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Az LG-t ajánlom.
2014. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

LG G2 mini minden szempontból jobb, szóval azt.

Bár egyetértek, Moto G alázná (kivéve kamera terén), de ha sürgősen kell telefont venni, akkor az LG G2 minire sem lesz panasz.

2014. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az Lg lesz :)
2014. aug. 1. 23:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni. :) Ha kérdésed van akkor írj privátot.
2014. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2014. aug. 2. 11:26
 8/10 Szim44 válasza:
Az lg g2 mini az nem a legjobb a normal g2 sokkal szarabb verzioja...a kep se olyan jo.. akkor inkabb legyen sima lg g2 nekem is olyan van es rohadt jo amugy a g2 meg az iphone nel is jobb
2014. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lg G2 nekem túl drága telefon, biztos h sokkal jobb, el is fogadnám de ennyiért már nem vennék telefont. A lényeg h azért bírjon ki minimum 2 évet, nincs olyan hatalmas elvárásim vele kapcsolatban de biztos jobb mint a régi telom a Huawei Ascend y200. Mondjuk ennél bármi jobb.
2014. aug. 3. 22:57
 10/10 anonim válasza:
Pont ugyanezt a kérdést akartam kiírni, nekem is pont huawei y200-am van. :D Az Lg-t ajánlják nekem is, erre lesz még az újabb androidverzió is frissítve.
2014. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!