Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S vagy 5C? Melyiket...

IPhone 5S vagy 5C? Melyiket vennétek, és miért?

Figyelt kérdés
Vagy akinek már van valamelyik, miért azt választotta?
2014. aug. 3. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az 5S, nekem az van. Nem olyan nagy az árkülönbség, persze az 5S hardver (processzor, memória, stb) szempontjából sokkal erősebb. Külsőben is ezerszer szebb (habár ez szinte lényegtelen).
2014. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
44%
Az 5c egy (rondábbá) újracsomagolt iphone 5. Innen szerintem egyértelmű.
2014. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5s, "alig" drágább de sokka jobb
2014. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokkal
2014. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam 5c-t ,és bármily meglepő én erre a tipusra vágytam ! Számomra nagyon tetszik a külseje ,és meg vagyok elégedve a tudásával is . Nincs szükségem ujjlenyomat olvasóra, stb ..
2014. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

iPhone 5s-em van, és azért választottam, mert időtállóbbnak találom, valamint mert A7 chippel nagyon megleptek jó értelemben (szakmai szemmel elismeréssel adózom a hatékony felépítésének). Mielőtt megjelent volna (de ugye szokás szerint kb minden kiszivárgott) erősen szemeztem az 5c-vel, amely ahogy írták, egy iPhone 5 műanyag házba újracsomagolva. Fogtam is a kezemben, szerintem egyáltalán nem kelt olcsó hatást, "egyben van", de a fentiek miatt 5s-t vettem.

5s-ben korántsem csak az ujjlenyomatolvasó jelent újdonságot (amely egyébként meglepően jól működik, főleg 7.1 frissítés óta - ritkaságszámba megy, mikor nem ismer fel elsőre). Fejlődött a kamera (jobb képeket készít rosszabb fényviszonyok között, van sorozatfelvétel, 120FPS-es (lassított) videó), erősebb, modernebb a hardver (és szimpla armv8-ra való újrafordítás után tovább gyorsulhatnak a programok), GPU támogatja az iOS8-cal megjelenő Metal API-t (szebbek lehetnek az ezt kihasználó játékok), M7 mozgásprocesszor szenzorok adatait energiahatékonyabban kezeli (olyannyira, hogy háttérben folyamatosan működik).

2014. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!