Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone vagy iOS?

Windows Phone vagy iOS?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb,szebb?Az ANdroid nekem nem jön be.

2014. aug. 3. 19:13
1 2
 1/19 anonim válasza:
71%
Nekem Androidom volt sokáig, és eléggé óckodtam az IOS-tól. Most, hogy az van már egy ideje, semmi pénzért nem cserélném le másra az IOS-t.
2014. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Windows Phone.
2014. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

az én saját véleményem szerint mindkét rendszer nagyon jó tendenciával fejlődik és ha lennének s budgetű mobiljaik is..mondjuk mint a L520 akkor az androidot már rég kiszorították volna...


én jobban szeretem a wp-t de csak azért mert hozza kb azt a szintet mint az ios csak olcsóbban

2014. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
ios szebb, jobban átláthatóbb
2014. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszik, az androidot én sem szeretem.
2014. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Az IOS-nál 2 dolog nem tetszik, a bluetooth és az ITunes. A bluetooth-ot nem tudom használni, az ITunes-t meg még nem ismertem meg eléggé, hogy tudjam használni.
2014. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Windows Phone, iOS túlságosan korlátolt (mint ahogy már előttem említették: dísznek van a Bluetooth, iTunes, macerás csengőhang beállítás, stb.)
2014. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

egyértelműen iOS. van 1-2 jó kezdeményezés wp-ben, ami lekörözné az iOS-t, de nem igazán hasznos mindenki számára. pl. itt a Cortana. nem csak reklámok alapján, tényleg sokkal többet tud, mint a Siri, de valljuk be, ameddig egyik sem tud magyarul, addig max hülyének néznék az embert, hogy itthon angolul beszélgetne a telefonjához.


én iOS-ről váltottam wp-re, megbántam, nincs azon a szinten, hogy minden részét 100%-ban jól lehessen használni, 2 évig használtam iPhone-t, illetve iPad-et meg is tartottam, és ott sosem érzek egy kis bosszúságot sem, ha valami nem úgy sülne el, ahogy én szeretném, mert ilyen még nem történt. wp-n meg több bosszantó dologgal találkoztam, amik 2014-ben nagyon szégyenletes dolgok, nincs például hivatalos youtube alkalmazás, mert a google szemét...Apple meg tudott velük egyezni...Microsoftnak nem tudom miért nem megy...

2014. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szintén iOS-ről váltott WP-re, neki a WP tetszik jobban. Szóval ez egyéni ízlés kérdése, nincs objektív igazság...pl. a youtube lejátszó egyikőnknek sem hiányzik, vannak 3rd party programok, és egyébként meg a videókat le tudja játszani bárhonnan...kibírom dedikált, gyári program nélkül.
2014. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő nagyon jó oprendszer, de én végül a Windows Phone-t választottam.

2 ok miatt:

- Az iPhone nekem kicsi

- Cross-platform megoldások(megveszed 1x, használhatod mindenhol(pc, telefon, táblagép, nemsokára xbox is))

2014. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!