Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone vagy iOS?

Windows Phone vagy iOS?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb,szebb?Az ANdroid nekem nem jön be.

2014. aug. 3. 19:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Az Android egy katasztrófa szerintem, arról váltottam iOS-re.

Nem rossz a WP, de nekem az iOS jön be.

Elsősorban a letisztultsága és a gyorsasága miatt. Valamint iPaddel és MacBookal nagyon jól használható az iPhone.

2014. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek 1,5 év android után, hogy egy katasztrófa bármelyikhez képest. Nem hiába vannak mindkét helyen fizetett programozók, akik ezt csinálják. Szóval bármelyik lenyomja teljesítményben és szinte mindenben az androidot


Viszont a kettő közül één WP-re szavazok (használtam 1,5 hónapig iOS-t is). Ami az iOS-ben nem tetszett, hogy irreálisan drága a telefon. Nem lehet cserélni benne az akkumlátort, SD kártya bővíthetőségről ne is álmodj. És appból csakis az Apple által jóváhagyott megy rá. Vagyis pl. ha te írsz egy programot föl se tudod tenni, ert nem írta alá az Apple.


WP-re könnyű fejleszteni, jó a támogatása, lehet SD kártyát beletenni a telefonba, cserélhető az akku, és nincs 3szorosára túlárazva.


De legjobb, ha kipróbálja az ember egy nagyobb boltban mind a kettőt és eldönti, hogy neki melyik tetszik. Minden esetre a 3 rendszer közül szerintem egyértelműen Windows Phone.

2014. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha semmire se akarod használni a telefont csak ajtókitámsazónak, akkor Android.

Ha ocsmány csempéket és fagyásokat akasz, vegyél winfost.

Ha szép, letisztult kinézetet, megbízható müködést és fagyásmentes használatot akarsz, vegyél iPhone-t.

Kedves utolsó, szerintem az emberek 99,9%-a nem szokott programokat írni a telefonra,szóval ez nem szempont.

Nem lehet kivenni az akksit? Minek akarod te az akksit kivenni? Ha rossz, az Apple boltban 5k-ért kicserélik, nem hiszem hogy az Android vagy a WP akkumlátorai ennél sokkal kevesebbe kerülnének.

SD kártya: Kinek nem elég 32 GB tárhely? Jó, a 16 sem sok de nem is kevés.

Ja, és az SD-kártyáról sokkal lassabban tölti be az appokat mint a belsö memóriából.

Fényképezö: lehet a WP nek 49989787646 mp-s kamerája, a legtöbb program nem fogja megjeleníteni a 5-10 mp-nél nagyobb fotókat-ergo felesleges. Ebben a kategóriában pedig az iPhone szebb képeket csinál.

Ja, és 2 évig Androidom volt, most Lumia 635, és türelmetlenül várom az új iPhone megjelenését, hogy végre iOS-em lehessen.

iOS forever.

2014. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne akarj egy 60e forintos telefont versenyeztetni egy 2-300e forintossal.


Az sd kártya nem a játékoknak kell, hanem a képeknek, zenéknek és videóknak, nekem csak zenéből van 8 gigám, és egy pár perces videó még egy giga.


Ha még Sosem volt a kezedben iPhone és Ennyire túlhypeolod akkor csalódni fogsz

2014. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért nem mondanám, hogy 99.9% nem akar appot írni. Másrészről attól, hogy téged nem érdekel ez egyáltalán nem érdektelen szempont, annak, akit viszont érdekel. Nem azért, de egy HD film 10 gigás nagyságrend. Ebből ráteszel kettőt az iPhone-ra és már teli is a memória. SD kártyából meg akkorát veszel, és olyan olvasási sebességűt, amilyet akarsz. Más kérdés, ha te nem használsz ennyit helyet. Ja, 5ezer a munkadíj + új akkumlátor. Egyébként meg eleve bosszant, hogy ezért szervízbe kelljen vinni egy telefont. Most akkor napokig nem lesz telefonom mert éppen akkumlátort kell cserélni, és szervízben van?
2014. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ellenpélda a Lumia 625 (és még valamelyik wp). Én sem tudom kicserélni az akkumulátort, hiába levehető a hátlap
2014. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na, igen... Ezért nem is vettem meg. De azért a WP-s telefonok többsége cserélhető akkumlátorral érkezik.
2014. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Uhh micsoda hozzánemértő hegyitroll csata van itt :D
2014. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Két megjegyzés: mi a kis töknek kellene HD filmeket a telefonomra rakni? Vannak jobb eszközeink a filmnézéshez.

Kettő: az akku témája engem is zavart, de az utóbbi időben egyetlen egy komolyabb akkuprobléma nem volt az ismeretségi körömben. Ha meg már olyan régi a teló, hogy az akku már nem bírja, de még mindig megvan a ragaszkodás és a szeretet a teló iránt, akkor na bumm, elviszem szervizbe kicseréltetni (Nokiám van egyébként).De a többség annyi idő alatt kétszer cserél készüléket, mire az akksi egyszer tönkremegy...

2014. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!