Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4S 8GB mennyire jó?

Apple iPhone 4S 8GB mennyire jó?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 2011-es verzió, nagyon réginek számít? Nem jó 3 évvel ezelőtti verziót venni?

2014. aug. 3. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

maga a 4S nem használhatatlan, 1 évre előrevetítve semmi gondod nem lenne vele, én próbáltam iOS8 bétát, az sem lassított rajta semmit, tehát valószínű a végleges még jobb lesz néhány hét múlva.


az, hogy 8 gigás(5 giga szabad), az rettenetesen elvágja azokat a dolgokat, amire igazán lehetne használni.

50-60 zene, alap alkalmazások, mint facebook, youtube, instagram, skype ilyesmik, néhány kisebb játék, és már talán 1 nagyobb játék(1-1,5 gigás) sem férne rá.

na most, az iPhone egyik legjobb tulajdonsága, hogy majdnem olyan jó HD mikrofon van benne, mint mondjuk a Lumiákban, ezzel koncertvideókat egész jó felvenni. de maga a fényképkészítés sem rossz tulajdonképpen. na most, mivel ugye már nincs egy deka helyed sem, már a kamera funkciói felejtősek. nincs arra se helyed, hogy legyen egy offline navigációd, márpedig engem eléggé tudna zavarni, ha a saját térképes appot kéne használni, és arra menne el a mobilnetem egy része...


végső soron, amit ezért elkérnek, durván domino csomagban 80ezer forint, rettenetesen sok érte.


45-50 körül lehet simán venni egy használt 16-32 gigásat, ha esetleg akksija kicsit gyenge, akcióban 5ezerért, akción kívül 7-8ezer Ft-ért kicserélik 10 perc alatt. és még mindig nem tartunk 80 ezer környékén se, mégis van elég helyed ahhoz, hogy minden funkcióját bármikor kihasználhasd.


ez csak egy vélemény, de majd úgyis jönnek azok akik csak a kora alapján ítélkeznek, és soha nem is volt 4S-ük. én használtam, és nem azért váltam meg tőle nemrég, mert lassult volna, vagy bármi.

2014. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az apple-nél nem számít a termék kora

amíg támogatott szoftveresen addig tökletesen használható is

2014. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2014. aug. 3. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek mekkora tárhelyre van szüksége valakinek szubjektív .Én elvagyok a 8 gb -os iphoneommal .Nincs szükségem arra ,hogy 50-60 zene legyen a telefonom ,mivel nem zenehallgatásra használom a készüléket . Ha olykor utazom és van wifi ,akkor inkább rádiót hallgatok online . Videókat,képeket mindig át szoktam másolni laptopra majd onnan külső winchester-re nem a telefonon tárolom őket ,így volt ez mindig ,amikor még androidos telefonjaim voltak akkor is . Hű de nagy játékos sem vagyok,mindössze egy van a készülékemen .Az összes többi app ,ami számomra kell/fontos le van töltve és még helyem is van .Szóval van akinek elég a kisebb tárhely.
2014. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóval értek egyet, egy apró kiegészítéssel: Felhő!! Máris elég a 8Giga :)
2014. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!