Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S vagy Galaxy S4?...

IPhone 5S vagy Galaxy S4? Melyik jobb és miért?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Samsung galaxy s5!!!!!
2014. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az iphone úgy van tervezve, hogy aki meg veszi 250 000 ért, annak legyen pénze mindem egyes kis izét kifizetni. Pl. A storera nem mehet fel illegál zene letöltő, külön meg csak jailbreakkel teheted fel, de azzal meg az apple beépített cuccok + garancia off.


Az androidos cuccok úgy vannak tervezve, hogy testreszabható legyen. Az S4 kicsit már kezdi ezt elhagyni, de az iphone-nál még mindig jobb ilyen szempontból.


Ha nekem lenne annyi pénzem, vennék egy kínai thl 5000-t. Baromi nagy akksival, gyors szállítással és vámmal együtt is csak ~75K. Az akksi ilyen nagy kijelzőknél hidd el, nagyon sokat ér.



Összegezve:

iPhone:

+sok jó apple szolgáltatás

+sok jó minőségű app a storeban

+minden beépítve (zenebolt, gps térképek, stb)

-drága

-törésével elveszted az apple jó cuccait


SGS4:

+jóval testreszabhatóbb

+könnyebb külső megoldásokat használni (pl. illegál zene letöltőt (TubeMate) külsőleg netről telepíthetsz)

+sok megoldás található rá, pl. kamera kép javítás, stb.

+sok ingyenes app van, ha már egyszer megvetted

-kicsit szétszórt (külön kell leszedni zene vásárlót, gps térképeket, stb)


thl 5000:

ugyanaz, mint az s4 (negatívumok is!), valamint:

+nagyon nagy akksi, sokaig bírja

+jobb teljesítmény, az előző kettőnél

+olcsóbb

2014. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen MTK chipszetes szart nem tudom minek belekeverni.
2014. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. te aztán tényleg igazi szakértő vagy...biztos ezek mind gyakorlati tapasztalat, amit írtál...:D

biztos én valami különleges ember vagyok, hogy sikerült feltennem "illegál" zenét is jailbreak nélkül :D

mielőtt valaki okoskodik, és ha már gyakorlatban nincs szerencséje ezekhez a dolgokhoz, a neten is utánaolvashatna...és akkor nem írna baromságokat.


annyiban jobb az iPhone, hogy jelen pillanatban az iOS az egyedüli rendszer, ami elég szépen megkeseríti a tolvajok életét, és már csak a hülyének éri meg ellopni.

bármelyik androidos telót ellopják, átírják az IMEI számát, nyomnak rajta egy hard resetet, és máris az egész telefont el tudják adni...:D

az hogy tudásra melyik a jobb...ugyanazt tudják. ugyanúgy tudsz rajta netezni, fényképezni, videózni, zenét hallgatni, appokat, játékokat telepíteni(itt jegyezném meg, durván 1-2% olyan alkalmazás van app store-ban, ami fizetős, és play-ben ingyenes...tehát nem kell mindenért fizetni egyáltalán), nem mellesleg ugyanúgy lehet kommunikálni. durván ezek azok a dolgok, amikre egy ember hétköznapokban használ egy okostelefont. az, hogy most az s4 figyeli a szemed, oszt elsötétül, ha becsukod, vagy akár, hogy az 5S-nek van ujjlenyomatolvasója, mind mind csak parasztvakítás...jó, meg minden, de nem egy embert hallottam már, akit például az s4 ezen feature-je idegesít nagyon, és sose használja...ujjlenyomatolvasót már sokkan többen használják, de én semmiképp nem sorolnám az előnyei közé.

2014. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az s4 egy borzasztó optimalizálatlanság telefon, szörnyű anyaghasználattal és szoftverrel. Ha mindenképpen Androidost szeretnél, akkor a Sony, az Lg, és a HTC készülékeit nézd. Amúgy én az iPhone-t javaslom, mégpedig az iOS, és az App Store miatt. Nekem eddig még nem fagyott(5-ös készülék-32gb), és mindig találtam olyan appot ami tudta azt amire szükségem volt, es ingyenes volt. Nem hinnem, hogy az 5S meg rosszabb lenne ennél.
2014. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A samsung van rosszul optimalizálva? Te se vagy tiszta.
2014. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

9mm, én a helyedben inkább törölném magam az oldalról (ha lehetne).

Minden egyes válaszod, egy nagy marhaság!

Nem láttam még 50% feletti hozzászólást, ahol a te neved szerepelt!

Kérdezz meg akárkit, aki kicsit is ért a témához! Azt fogja mondani, hogy a samsung termékei, nincsenek jól optimalizálva! A legjobban opptimalizált androidos telefon, a Nexus.

2014. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj. Nem megy ez neked. A nexusra nincs semmi optimalizálva azon szűz android van.
2014. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérlekszépen az összes Nexus Google termék, az Android is Google "termék", ennélfogva ezekre van a szűz Android optimalizálva, kapja meg leghamarabb a frissítéseket, és van tàmogatva a leghosszabb ideig.

En Garde

2014. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyik nexus se google termék. Az aktuális például lg. És nem a telefonhoz van optimalizálva az android,hanem telefon van az androidhoz.
2014. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!