Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet megrendelni La...

Hol lehet megrendelni La Fleur változatban a Samsung Galaxy Ace-t?

Figyelt kérdés
A tesómnak ilyen telefon kell és meg szeretnénk rendelni neki.De nem tudjuk,hogy hol rendeljük.Írnatok nekem olyan oldalt ahol raktáron van ez a készülék?Köszönöm előre!És még valami!Ne legyen drágább 30000 Forintnál.

#vásárlás #online #Samsung #rendelés.internet
2014. aug. 4. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell neki egy 4 éves elavult xar?


Szvsz már kapni se lehet, max használtan...

2014. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet még,de ilyen bunkó ne is válaszoljon nem mindenkinek kell s5 csúcsgép.Neked is más az izlésed meg nekem is.További ÉRTELMES válaszokat várok
2014. aug. 4. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ajánlom, bárkinek is, hogy ilyen telefont vegyen. De ha nagyon akarja:

[link]

A képek ne tévesszenek meg, a nevében benne van, hogy la fleur.

2014. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:


Talán nincs az s5 és a 4 éves galaxy ace között semmi más samsung vagy más gyártó telója?


Nem tudom itt ki a bunkó...

2014. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pl. ez is jobb ettől a xartól, már bocs:


[link]

2014. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat.Nem nekeem kell hanem a nővéremnek.És az ujmobilok.hu-n lévő samsung galaxy ace tényeg ,,új" vagy csak használt?
2014. aug. 4. 11:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Én ezt az oldalt is néztem,csak nem tudom hogy mebizható e..............................:/
2014. aug. 4. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol máshol találsz ilyen galaxy fame telót
2014. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bérhol meg lehet kapni a Fame-et, igaz hogy nem túl jó, de így is köröket ver az Ace-re.Amiért szép virágos, attól még rosszul futnak rajta az alkalmazások.

[link]

2014. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!