Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik még ez a kedvezmény a...

Létezik még ez a kedvezmény a telenornál?

Figyelt kérdés

Kb. eb éve vagyok a telenornál előfizetéses.

amikor megvettem az előfizetést nem vettem hozzá telefont, és az ügyintéző csaj azt mondta hogy nem baj ha nem veszek most telefont, mert később is meg tudom venni ugyanolyan kedvezménnyel. Ez mind szép és jó, csakhogy azóta az a tarifa megszünt, azaz már nem lehet olyat igényelni de én még mindíg tudom használni.

Szóval még így is járna a kedvezmény vagy már nem?



2014. aug. 4. 19:35
 1/1 anonim válasza:

Jó kérdés. Ma voltunk bennt telenornál, mert 2 éve és 4 éve is 40ezer ft kedvezménnyel vehettünk telefont, megint eltelt 2 év gondoltam akkor megint miért is ne. Erre most valami gagyi 40%os akciót kapok minden telefon árából vagy választhatok inygen egy 5ezer ft os NOKIA-t....azt mondták minden héten új akció van!


Igen mindenképpen járna az "ajándék" készüléked nem veszik el, ezt nekünk is mondták hogy ha most nem akarunk uj készüléket igényleni mert nincs az ízlésünknek vagy a pénztárcánknak megfelelő bármikor máskor is beválthatjuk.


Amúgy 1220 és 0 ás gomb ügyintáző kapcsolása! :)

2014. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!