Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Samsung Galaxy S...

Szerintetek Samsung Galaxy S 3-at, vagy Overmax Vertis 01-et vegyek inkább?

Figyelt kérdés
Galaxy 3-at akarok venni, már régóta, de hallottam a másik készülékről. Nem igazán értek hozzá, de jónak tűnik. Valaki vélemény? :)
2014. aug. 4. 20:30
 1/7 anonim válasza:
Szerintem jobb a Galaxy3 :)
2014. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most akkor Galaxy 3 vagy Galaxy S3? Mert nem mindegy, két különböző telefonról van szó (az egyik a korában alap Samsung-droid volt, míg a másik a 2012-es csúcsmobiljuk). Egyébként a felsoroltak közül egyiket sem ajánlanám, a Motorola Moto G most az ász az árkategóriában (ill. olcsóbb kategóriákban, ugyanis az S3 még mindig nem nagyon kapható 50-60 körül tudtommal).
2014. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Galaxy S 3. Bocsánat h félreírtam. Köszönöm a válaszokat :) És Az Overmax Vertis 01-ről, függetlenül a választástól mik a vélemények? Megéri az árát? 40ezer forint körül már kapható. :)
2014. aug. 4. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyit megér.
2014. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bocs én írtam félre Galaxy s 3
2014. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem Vertis-em van, jó telefon, én még 45-ért vettem tavaly. Annyiért nagyon jó vétel volt. Nem is nagyon volt ilyen tudású készülék itthoni garanciával. Most már azért több van.

A kettő közül viszont egyértelműen a Samsungot venném.

Egyszerűen jobb.

2014. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább s3 neo. De sima s3-mat ne!!
2014. aug. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!