Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma facebookozás közben kiírta...

Ma facebookozás közben kiírta a telefonom, hogy telepítsema F. Messengert, mert csak ott tudom megnyitni az üzeneteket. Telepítettem, de nem tetszik, így töröltem. Mit tehetnék, hogy a simát rendesen használjam?

Figyelt kérdés
Van viberem, skype-om, ez nem kell. És ha felmegyek, ne írogassanak 100-an egyből. És az egész nem tetszik. Hadd döntsem már el, mit használok. Tudna segíteni valaki? Fontos lenne!
2014. aug. 4. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit. rá vagy kényszerítve, kötelező használni...köszönd meg nekik :D
2014. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez pofátlanság. Mármint nem tőled :), neked köszönöm a választ.
2014. aug. 4. 23:05
 3/5 A kérdező kommentje:
De 100% hogy nem használhatom a sima Facebookot? (Android) Nincs valami megoldás mégis?
2014. aug. 4. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, ez már ilyen. szépen lassan mindenkinek, minden platformon kötelezővé teszik. felmész play-be, szerintem ott is látszani fog az értékelésekből az a sok jókívánság, amit kapnak ezért. :D nem tudom hogy működik ez a dolog pontosan, hogy nekik miért éri meg 2 alkalmazást külön fejleszteni...de valamiért biztos jó lehet.
2014. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megoldottam, még a Facebookot is töröltem, mint önálló alkalmazást. A böngészővel fel tudok menni, és normálisan lehet használni.
2014. aug. 5. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!