Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk nektek milyen frufru...

Fiuk nektek milyen frufru tetszik jobban egy lányon rendesen előre vagy oldal frufru és milyen testalkat tökéletes egy lánynak alkatról képet is kérhetnék linkbe?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:

a frufru mindegy, kinek mi áll jó, alak pedig:

[link]

2014. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt sem tudom, milyen frufrukról beszélsz. Linkelhetnél Te erről.

Tökéletes alkat meg nincs. Nekem ez tetszik:

[link]

[link]

2014. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahány pasi, annyi ideál! Magaddal légy elégedett!

A frufruból pedig nyilván azt válaszd, amelyik a legjobban illik az arcformádhoz!

2014. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es: te is túlsúlyos vagy?
2014. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: mi az, hogy "te is"? A képeken lányok nem túlsúlyosak.

Egyébként nem, sőt, kifejezetten soványnak tartanak.

2014. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem, a linkelt nők nagyon is túlsúlyosak. Nem kövérek, de van rajtuk súlyfelesleg, tehát túlsúlyosak.
2014. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számomra nem felesleg, ami rajtuk van. (egészségügyi kritériumok alapján sem monhatóak túlsúlyosnak)

Már csak azért is abszurd ezt olvasnom, mert egyébként viszolygok a kövér nőktől. Persze nem kövérek...


Nem értem, miért kell megszólni, mert más az ízlésem.

2014. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Milyen degradáló megjegyzést tettem? Megkérdeztem, hogy túlsúlyos vagy-e. Azok a nők azok. Ez tény, nem pedig leszólás. Tudod a magasságukat és súlyukat, hogy állítod, ők nem túlsúlyosak? Kép alapján ugyanis azok. Nincsenek az ideális tartományban. És még egyszer mondom, nem kövérek. Ne mosd össze a 2 fogalmat.
2014. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a sima egyenesre vágott tömött frufru nagyon bejön. Szerintem szexi csak most már egy lányon se látok :( 18/F
2014. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!