Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri frissíteni?

Megéri frissíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg a nokia lumia 625-ös telefonom. A beállításoknál jelzi,hogy elérhető rá egy frissítés. A telefonon gyárilag lumia black fut. A frissítés nevét nem írja ki, de feltételezem, hogy a cyan az. A lényeg: megéri frissíteni? Persze, hogy megéri, de mi lesz, ha nem tetszik az új megjelenés? Ha valami nem tetszik külsőleg,akkor be lehet állítani az eredeti megjelenést úgy, hogy a frissítést nem törlöm?

Nem nagyon értek hozzá, szóval előre is elnézést kérek, ha hülyeségeket írtam.



2014. aug. 5. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Megéri.


Ha nem változtatsz a külsőn akkor nem változik a külső

2014. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el megéri.Nagyon jó lett.
2014. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Frissítettem, tényleg jó. Csak azt sajnálon, hogy ha belépek a fényképekhez, már nem olyan szép, mint volt. Nem jelenik meg a háttérben kép és nem ugyanolyan a "lapozás" sem. Tetszett az a nagy fényképek felirat. Olyan egyedi volt. :( Ezt nagyon sajnálom, mert ez az egyik olyan külső tulajdonsga a wp-nek, ami miatt beleszerettem. Ja és az alkalmazáslistában azok a betűk sem túl szépek, de kétségkívül nagyon praktikusak, szóval ezzel megbarátkoztam. :) Jó, persze ezek nem olyan nagy problémák, mégsem tudom figyelmen kívül hagyni. Egyébként szuper. :) Már évek óta keresek okostelefont, de eddig nem engedhettem meg magamnak (köszi nyári munka). Ez az első, de azt hiszem, hogy nem is lesz másfajta. :)))
2014. aug. 6. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem az első de én sem fogok lumián kívül mást venni
2014. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!