Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Félek elvinni az új telefonoma...

Félek elvinni az új telefonomat gólyatáborba és nyaralásra a haverokkal. Rossz, Jó tanácsokat és véleményeket várok, lehet csak én izgulom túl?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lementünk a tiszatóra egy hétre a haverokkal, csak a wc-n használtam a telefonom. Vigyél egy régi telefont ami kibírja egy hétig, meg egy újságot, hogy ne unatkozz szarás közben
2014. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rommá törtem a 2 hónapos telefonomat a GT-ben... :D Szóval ne, ne vigyed.. vigyél valami régit amin tényleg csak telefonozni tudsz... egy gólyatáborban ne facebookozz, vagy ha facezni van időd, az már régen szar egy GT.
2014. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szép kilátások... :D

Lehet igazatokvan és nemviszem!

2014. aug. 8. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!