Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G2-n nem müködik a 2...

Lg G2-n nem müködik a 2 koppintásos müvelet. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Beállításoknál bejelöltem a képernyõ bekapcsolása/kikapcsolása 2 koppintással kockát és amikor próbálom akkor kikapcsolni ki tudom viszont a bekapcsolás már nem megy. Lehet e nélkül is használni a telefont de lényegesen kényelmesebb lenne hogy müködjön, fõleg hogy ez az egyik legjobb része a telefonnak.. Valami ötlet, frissítés..?

2014. aug. 5. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Helló, szerintem szervíz lesz belőle, főleg ha még garanciális.
2014. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xizor válasza:
Nem tudom sajnos a választ, de én is ugyan ezzel a problémával szembesültem, ha meglett a válasz leírhatnád nekem is, előre is köszi :)
2015. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014-es kérdés ! :-) Miért van első helyen?
2015. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó azért mert kivan emelve
2015. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt nem is tudtam, hogy ki lehet kapcsolni a kétkoppintást...

pont a kérdés napján vettem a mostani G2-met, azóta is hibátlan..a kétkoppintás is...

2015. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!