Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy olyan játék szaggat a...

Ha egy olyan játék szaggat a telómon, aminek folyékonyan kéne rajta futnia, az mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nokia 808 PureView a telefon, Symbian az operációs rendszer, és az Asphalt Adrenaline 6-ról van szó. A telót használtan vettem pénteken, de kitűnő állapotban van és minden működik rajta szépen. Az Asphalt 6-nak a demója is rajta volt, mikor vettem. Az viszonylag szépen ment. Tegnap feltettem a teljes verziót és mintha nem lenne túl folyamatos. Nem azt mondom, hogy akadozik, de mintha lassú lenne kicsit. A játék elején lévő intro még teljesen folyékony, utána, mikor behozza a menüt, akkor látszik, hogy nem elég gyors. Verseny közben pedig egyáltalán nem akadozik, de mintha mégse lenne igazán folyamatos.


Ez mitől lehet? Pedig Youtube videókon elég szépen futott a játék a 808-as Nokia PureView-on is...


2014. aug. 5. 15:29
 1/1 A kérdező kommentje:
A főkérdésben rosszul fogalmaztam. :) Tehát nem szaggat/akadozik, hanem mintha nem lenne olyan gyors, amilyennek kéne lennie. Mintha kicsit lassú lenne. Kicsit verseny közben is, de ez főleg a menüben észlelhető.
2014. aug. 5. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!