Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb telefon minden szempontból? Amelyiken több mindent lehet csinálni? Stb. Iphone 5s vagy Samsung Galaxy Note 2? FONTOOOOOOSSS!!!

Figyelt kérdés
kamera,kinézet,specifikáció,kezelhetőség,képernyő,stb
2014. aug. 5. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
5S-hez Note3-at kéne hasonlítani...
2014. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Note 2.
2014. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.

Nekem iPhone 5S soha sem kéne, mert 4"-es kijelző véleményem szerint gyerekeknek való.

Ezen kívül az iOS-t sem szeretem annyira, de azt talán meg tudnám szokni, a 4"-es kijelzőt viszont semmiképp.


Kamera terén egyébként mindkettő jobb, de iPhone talán egy fokkal jobb, kinézet relatív, nekem pl. az iPhone jobban tetszene, ha nem lenne olyan kicsi.

Specifikáció terén nem kérdés, hogy a Note 3 jobb (tudom Note 2-őt írtál, de feltételezem csak elírás, ha a ~200 ezres iPhone 5S-re van pénz, akkor már gondolom te sem a 90 ezres Note 2-vel akarod összehasonlítani, még a 130 ezres Note 3 is olcsó az iPhone-hoz képest, így én végig a Note 3-hoz hasonlítom az iPhone-t).


Kezelhetőség terén mindkettőt könnyű kezelni.


Képernyő terén kérdéses, hogy melyik a jobb.

Méret terén mindenkinek más tetszik, ezt döntsd el magadnak.

Felbontás és PPI terén egyértleműen a Note 3 a győztes, de azért az iPhone sem pixeles már.

Hogy az AMOLED vagy IPS közül melyik tetszik jobban, az már megint mindenkinél más. Ha a természetes, színhű színeket tartod jobbnak, akkor iPhone, ha a sokszor túlszaturált, nagyon "színes" színek jönnek be jobban, akkor Note 3.

2014. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm a hosszú leírást,azt hiszem akkor a samsung mellett maradok :)
2014. aug. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!