Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 vs HTC One m7? Melyik...

Dontcry7 kérdése:

LG G2 vs HTC One m7? Melyik lenne jobb vétel számomra?

Figyelt kérdés
A HTC mellett szól a tökéletes, szuper szexi design, és anyaghasználat, viszont számomra itt ki is merülnek az előnyei, az G2 ezzel szemben hardveresen jobb, nem csak a processzor, hanem a kamera és az aksi is jobb benne, plusz van egy-két fícsör azért az g2-esben ami tetszik, de azért ezek se olyan kiugróan nagy előnyök. Nem tudom eldönteni, hogy számít-e annyit a telefon kinézete, hogy érdemesebb legyen a One-t megvenni?

2014. aug. 6. 20:45
 1/7 Osynho ***** válasza:
Én a szoftvert is a One mellé írtam. Nagyon jól néz kis és jól optimalizált a sense. Neked kell tudnod, melyik tetszik. Mennyiért vennéd őket.
2014. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyanannyiért tudnám venni mind2-t. Nem tudok döntetni. Első sorban nem is ez a kérdés, hanem hogy nektek, válaszolóknak a design,anyaghasználat vagy a hardver plusz egy két apróság lenne a fontosabb?
2014. aug. 6. 21:54
 3/7 Osynho ***** válasza:
Ez egy nagyon fogós kérdés, ugyanis a One nekem megjelenésétől kezdve iszonyatosan tetszik. A kinézete, ahogy megfogod azt a hideg fém házat, a menü kinézete, a működése. Ugyanakkor a G2 egy nagyon eltalált készülék, méretéhez képest nagy kijelzővel (nekem túl nagy), az átlag telóknál valamivel jobb üzemidővel és korrekt kamerával. Csak a formaterve nekem nem jön be, ahogy a csillogó műanyag hátlap se. Szóval én se tudnék dönteni, valószínűleg. :)
2014. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, mind a kettő piszok jó, ezért nagyon nehéz a döntés. De szerencsére annyira semelyikkel sem lőhetek mellé:)
2014. aug. 6. 22:03
 5/7 anonim válasza:
Ezt a kerdest szerettem volna kiirni. Mindkettot megszerettem nem tudok valasztani a HTC iszonyat tetszik, es a LG is eleg jo. Igazabol G3-at valasztanam, de az tul draga most meg. Szoval marad a masik ketto kozul valamelyik. Talan tolts el tobb idot az uzletben vizsgalgasd oket, lehet h az segit.
2014. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A G2-t választottam, és nagyon szeretem. Jó döntés volt.:)
2014. aug. 12. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:
A HTC nek is jó a kamerája! Csak éppen nem túl részletgazdag a felvétel. A 4 MP miatt! De a nagyobb érzékelőlapka szebb színeket produkál. És sötétben is jobb a kép. A senze felület is jól optimalizált. Hiába az erős hardware, ha a szoftware nincs jól optimalizálva. Egy gyengébb hardware jól optimalizált oprendszerrel többet ér mint egy brutál hardware rossz oprendszerrel. A designe a HTC nél verhetetlen! A hangzás csúcs! A kilyelző maga a tökély! Egyszerűen verhetetlen. Egy dolog van, ami miatt nem vettem meg. Ez pedig az aksi üzemideje. Mert sajnos az gyenge! Még várok a vétellel. De az új SONY xperia z3 compakt megfogott. Lehet ez lesz az új mobilom!
2014. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!