Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Xcover 2 belső...

Samsung Galaxy Xcover 2 belső tárhely probléma. Van hely de nem tudok telepíteni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Van egy Samsung Galaxy Xcover 2-es Androidos okostelefonom, Vanir 4.4.4 (Cyanogenről portolt) rommal

Ami tökéletesen teszi a dolgát nagyon gyors.

De felmerült egy olyan probléma, hogy a belső tárhelyemen még 668MB üres hely az 1.18GB-ból és nem tudok semmilyen alkamazást telepíteni.

Eddig amikkel próbálkoztam:

- Gyári alap

- 4.4.2-ről 4.4.2-re frissíteni mindennek a törlésével

- tombstone mappa jogosultságainak átszabása, illetve törlése

- teljes gyorsítótár törlés

Ám a fent amlített próbálkozások egyikének se sikerült megoldania a problémámat.

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. aug. 7. 00:22
 1/1 A kérdező kommentje:

Választ nem kaptam, akik hasonló problémával szenvednek itt a MEGOLDÁS:

- Mint már említettem a Tombstone mappa törlése

- A dalvik cache törlése

- És ami nekem segített a legjobban: A Dump fájlok törlése.

Amivel próbálkoztam és előzőleg nem működtek azokat azért írtam le ismét, mert azok is okozhatják a hibát.

2014. aug. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!